Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Метро на Виноградар “зрушилося” документально

By   /  28 Серпня, 2017  /  No Comments

    Print       Email

Чотири нових станції метро до житлового масиву Виноградар у Києві планують збудувати майже за дев’ять років. Вартість проекту (станом на 1 березня 2017) – більше 11,2 мільярда гривень.


Це прописано у техніко-економічному обґрунтуванні будівництва.  Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Віталій Кличко 23 серпня цього року.

Проект передбачає будівництво чотирьох станцій Сирецько-Печерської лінії від станції “Сирець” – “Мостицька”, “Проспект Правди”, “Маршала Гречка”, “Виноградар”, а також електродепо у Подільському районі.

Раніше начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський повідомив, що для запуску нової гілки метро на Виноградар, керівництво підземки закупить 61 вагон та планує збільшити парк рухомого складу взагалі.

– Зараз у нас в пріоритеті Виноградар. Цього року закінчуємо проектування і плануємо до кінця 2019 роки запустити дві станції – “Мостицька” і “Проспект Правди”. За показниками, ділянка буде з великим пасажиропотоком – близько 60 тисяч людей на добу, – розповів пан Віктор.

До слова, на  одному з засідань постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати заслухали інформацію від розробників щодо проектування Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на ж/м “Виноградар” з електродепо у Подільському районі м.Києва.  Зокрема, депутатам повідомляли, що метро на Виноградар стане унікальним технічно.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →