Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

У Києві педіатр простягнув зубами машину «швидкої»

By   /  4 Жовтня, 2017  /  No Comments

    Print       Email

4 жовтня за будівлею Верховної Ради лікар-педіатр Олег Скавиш простягнув зубами машину «швидкої» допомоги, вагою в дві тонни. Лікар хотів привернути увагу до законопроектів про реформування української медицини.


В рамках акції під назвою «Невідкладна медична реформа» під будівлею Верховної Ради також зібралися активісти, лікарі та представники благодійних фондів.

«Медичну реформу в Україні ми чекаємо вже 50 років. Тому що рівно півстоліття тому в багатьох країнах середня тривалість життя була 70 років. За цей час в Європі і США вона збільшилася на 10 років. А в Україні все залишилося як і раніше. Змінивши реформу охорони здоров’я, ми можемо збільшити роки життя українців. Саме з цієї причини ми і вимагаємо її проведення », – прокоментував лікар Євген Гончар.

Головним героєм акції під Верховною Радою став львівський лікар Олег Скавиш. У своїх колах його називають Олегом Тягнизубом. На рахунку у силача багато світових рекордів. За словами самого педіатра, раніше він тягнув зубами вага 1195 тонн. Тому машина «швидкої» вагою в дві тонни здалася йому іграшкою.

«Маю велику надію, що таким чином ми змогли привернути увагу до питання реформування української медицини. Якщо хочеш щось зробити – потрібно брати і робити. Кожна людина в Україні повинна мати доступ до безкоштовної медицини – за це я сьогодні і тягнув машину зубами », – повідомив журналістам лікар-рекордсмен.

Також Олег Тягнизуб зазначив, що цим актом він хотів нагадати не тільки про ставлення до українських пацієнтам, а й до лікарів. Він вважає, що українські медики також страждають від відсутності реформ. Так, зарплата львівського медика-силача становить 3500 гривень.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →