Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

На Київщині злочинці привласнили земельну ділянку вартістю понад 243 млн грн

By   /  5 Жовтня, 2017  /  No Comments

    Print       Email

Сьогодні, 5 жовтня, у прокуратурі Київщини повідомили про повернення у власність держави понад 10 га лісу в Обухівському районі вартістю майже 243 млн гривень, яку незаконно передали у приватну власність.


Про це повідомляє інформаційний портал “Активiст” з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Завдяки вжитим заходам органів прокуратури Київської області державі реально повернуто понад 10 га лісу в Обухівському районі вартістю майже 243 млн гривень, який на підставі підробленого державного акта на право власності незаконно був переданий громадянину

Установлено, що відповідно до державного акту на право власності на земельну ділянку площею понад 10 га, один громадянин продав іншому вказані землі. Поряд з цим встановлено, що перший власник не набув права власності на спірну земельну ділянку у встановленому законом порядку, оскільки зазначений державний акт є підробленим і ніколи не видавався Обухівським районним відділом земельних ресурсів, що підтверджується висновками відповідних експертиз, проведених у рамках кримінального провадження досудове розслідування у якому на даний час триває.

Крім цього, вказана земельна ділянка не могла бути відведена у приватну власність, оскільки вона накладається на землі лісогосподарського призначення Козинського лісництва ДП “Київський лісгосп”, а також, із земель державної власності у встановленому законом порядку не вилучалась.

Зважаючи на встановлені порушення вимог чинного законодавства, прокуратура Київської області пред’явила позовну заяву з вимогою повернути з незаконної власності державі землі лісового фонду площею понад 10 га та вартістю майже 243 млн грн.

Рішенням апеляційного суду Київської області, яке набрало законної сили, задоволено позовні вимоги прокуратури та витребувано з незаконного володіння громадянина земельну ділянку.

За результатами вжитих прокуратурою області заходів щодо виконання зазначеного судового рішення органами реєстраційної служби у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно скасовано державну реєстрацію права власності на зазначену земельну ділянку, внаслідок чого державі повернуто землі лісового фонду.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →