Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Нардеп про замах на Мосійчука: Сьогодні АТО слід було би провести у Києві

By   /  26 Жовтня, 2017  /  No Comments

    Print       Email

Замах на народного депутата Ігоря Мосійчука – це виклик правоохоронним органам.


Учора ввечері на народного депутата України (Радикальна партія) Ігоря Мосійчука вчинили замах. Внаслідок вибуху загинули двоє осіб. Ігор Мосійчук та політолог Віталій Бала отримали поранення. Нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що «замовники сидять у Москві».

Григорій Шверк зазначив, що, оскільки Україна перебуває у стані війни, то усе, що трапляється, насамперед пов’язують саме із війною. Він наголосив, що правоохоронні органи мають відпрацювати усі версії, які лише можливо, та знайти замовників і виконавців, ким би вони не були, адже відбувся замах на державного діяча.

«Занадто багато останнім часом стало запитів до народних депутатів. Ми бачили, що було під Верховною Радою з Олегом Барною, з Олексієм Гончаренком. Це стало якимось таким простим дійством», – зазначив гість програми та додав, що такі дії неприпустимі, хто і як би не ставився до нардепів.

Обранець наголосив, що інститут під назвою «Верховна Рада України» потрібно поважати. З його слів, замах на нардепа – це виклик правоохоронним органам.

Народний депутат України (позафракційний) Юрій Бублик заявив, що трагедія, яка трапилася, є викликом системі, правоохоронним органам та кожному із українців.

Юрій Бублик розповів, що був на місці вибуху, і зауважив – очевидно, виконавці теракту сподівалися, що нардеп та його супутники йтимуть у певному напрямку, тож шквал осколків просто зрешетив стіну.

«Проте, слава Богу, хлопці пішли в інший бік, що ми не маємо такої кількості жертв», – зауважив нардеп.

Гість програми заявив, що підтримує позицію про те, що відбувся терористичний акт, який вчинили гучно спеціально для того, щоб залякати людей і показати, що ніхто з українців не може почувати себе у безпеці. Він погодився з думкою Ігоря Мосійчука про «московський слід» та виконавців з України, адже, з його слів, в нашій країні дуже багато ворожої агентури.

«Сьогодні антитерористичну операцію слід було би провести у Києві за результатами цього вибуху», – заявив нардеп.

    Print       Email
  • Published: 5 років ago on 26 Жовтня, 2017
  • By:
  • Last Modified: 26 Жовтня, 2017 @ 4:19 pm
  • Filed Under: Київ, Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →