Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дніпровський  >  Current Article

“Депутатський бізнес”: як безмежно знищують Київ

By   /  30 Жовтня, 2017  /  1 Comment

    Print       Email

Місцеві жителі активно підключилися до боротьби: їм не байдуже, що поряд із місцем відпочинку, біля нових світломузичні фонтанів, які стали фішкою столиці, втиснули “хімічний об’єкт”.


Було б логічним, якби поліція і профільні структури КМДА почали перевірку даного об’єкта на вул. Ентузіастів, 1-б, а саме будівництво хоча б призупинили. Але цього не сталося.

На сьогодні будівництво автомийки завершено, і вона вже приймає перших клієнтів.

Чому автомийка на Русанівці незаконна? Колективне підприємство “Марті”, яке використовує ділянку, не мало право реконструювати нежитлову будівлю на території автостоянки “в межах існуючого фундаменту”, оскільки ніякої будівлі там раніше не було! Про це говорять опитані нашими журналістами старожили Русанівки і мапи Google, починаючи з 2011 року.

Проте, КП “Марті” все ж примудрився зареєструвати право власності на неіснуючу нежитлову будівлю площею 30 кв. м без узгодження профільних держструктур і побудувати автомийку.

Цікаво, що підставою для узаконення стала… постанова Гребінківського районного суду Полтавської області. Такий підхід наштовхує на думку про махінації. Зазначимо, що кілька років тому в Україні була популярна подібна схема – з кишеньковими суддями в провінційних судах.

Занепокоєння місцевих жителів з приводу запуску автомийки зрозуміло. З огляду на те, що об’єкт є незаконним, у людей є всі підстави вважати, що відпрацьована хімія зливається в Русанівський канал. До речі, подібні випадки в Києві не рідкість.

Від імені “Комітету мікрорайону “Русанівка” люди направили запити в поліцію, КМДА, Дніпровську райадміністрацію і Екологічну інспекцію в Києві з проханням розібратися в конфліктній ситуації.

Відповіли лише в двох останніх: у райадміністарції сказали, що відправили запити на профільні управління, а в екологічній інспекції відписалися, що “підставою для позапланових перевірок можуть стати звернення фізичних осіб”.

Хочеться вірити, що профільні держструктури і правоохоронці розберуться в ситуації і приймуть відповідні заходи, так як останнім часом влади і силовики демонструють дивну лояльність. Можливо, добре оплачувану такими “бізнесменами”.

Раніше повідомлялося, що в гонитві за прибутком забудовники готові “ховати” киян.

    Print       Email

1 Comment

  1. Hello. Very nice blog. Thank you. Cami ısıtma Cami Halısı ısıtma sistemleri camihalisiisitma.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →