Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дніпровський  >  Current Article

Створена робоча група при постійній комісії Київради з питань екологічної політики, яка буде займатися найбільш скандальними за цю неділю питаннями.

By   /  2 Листопада, 2017  /  12 814 коментарів

    Print       Email

1 листопада 2017 роду на постійній комісії Київради з питань екологічної політики була створена робоча група, яка буде займатися найбільш скандальними за цю неділю питаннями. З депутатів Київради за поданням представника ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченко підтримали створення робочої групи з розгляду законності встановлення чотирьох дебаркадерів на березі Дніпра біля мосту Патону в Печерському районі Києва, законності роботи автомобільної мийки на березі Русанівського каналу за адресою вул. Ентузіастів, 1 та законності вилучення під будівництво ділянки в сквері між пр. Соборності та вул. Миколайчука на Березняках до складу робочої групи увійшли два депутати Олексій Новіков та Ігор Мірошниченко.


Днем раніше громадськими активістами та журналістами «Активіста» під відеозапис було здійснено огляд причалу за адресою: м. Київ, Печерський район, Наводницький парк (у районі монументу Засновникам Києва). Було встановлено, що без будь-яких дозвільних документів у Наводницькому парку ведеться капітальна реконструкція причалу; ведеться будівництво дебаркадеру і трьох пантонів; до недобудованого причалу пришвартовано недобудовані плавзасоби; плавзасіб реконструюється під готельно-ресторанний комплекс; біля причалу у парковій зоні організована хаотична автостоянка та створено звалище легкозаймистого будівельного сміття і будівельних матеріалів.


Також встановлено, що всі роботи на всіх об’єктах проводять одні й ті ж люди, які не представляються та не надають ні яких документів (дозвільних, проектних) та ще застосували фізичний спротив щодо законної професійної діяльності журналістів по огляду зазначених суспільно значущих об’єктів. Немає паспорту об’єкту, невідома організація власник та підрядник робіт.

 

В суботу мешканці мікрорайону Русанівка та активісти намагалися також дізнатися, за якими дозвільними документами працює автомобільна мийка напроти готелю «Славутич». Представники закладу ніяких документів не показали. За період перевірки декільком місцевим мешканцям стало зле – вони вдихали невідомі речовини, якими миють машини в цьому заклади. Було встановлено, що частину цих речовин вітром зносить на житлові будинки, а вода з брудом невідомо куди зливається. У місцевих мешканців є побоювання, що вода з хімічними речовинами потрапляє у Дніпро. Джерело

У вівторок у мікрорайоні Миколайчука, де забудовник в сквері намагається побудувати заклад громадського харчування МакДональдз, відбулася бійка між місцевими мешканцями та представниками КП «Благоустрій». Подробиці тут.

    Print       Email

12 814 коментарів