Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

Сінцов Геннадій Львович знову буде в шоці… А шо? Це не я.

By   /  9 Червня, 2018  /  3 коментарі

    Print       Email

В статті “Як колишні посадовці Дарницької РДА намагаються “віджати” РЛП “Партизанської слави”” було чимало повідомлень що “то є все наклеп” і не відповідає дійсності. Ось вам одне маленьке відео, де пан Дорійчук Роман Миколайович, начальник штабу “Дарницької громадської варти”, який у 2016 році, після того як КП Благоустрій демонтували альтанки у РЛП “Партизанська слава”, не розуміє дії КП.


Дивишся, аж плакати хочеться, як все було гарно і які порядні люди.

Що маємо: “за підтримки голови Дарницької РДА був запущений пілотний проект по організації зони відпочинку у ППС”, Дарницька громадська варта спонсор проекту, Голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов особисто приїздить кожні 2 тижні перевіряти “проект”(питання до пана Сінцова Г.Л. – на які об’єкти ще ви приїжджали особисто з перевіркою кожні два тижні?), проект платний, гроші йдуть на охорону, прибирання парку та озера і т.д..

Бідні “Спонсори проекту”, завдяки альтанкам вони “відновили” парк, який був в жахливому стані, машини їздили як по проспекту Бажана, всюди сміття, ходити по парку, м’яко кажучи було небезпечно. Але “о! чудо” ДГВ та Сінцов Г.Л. буквально за “місяць-півтора” за допомогою цих альтанок зробили неможливе – машини раптом перестали їздити, парк прибраний, зробили охорону в парку – тепер весь парк безпечний, все для людей, а для всіх хто не міг сплатити за альтанку мали зібрати 2 мішки сміття по 60 літрів кожний, краса просто(що правда, зі слів Дорійчука Р.М. його постійно прибирали, звідки сміття?), ще й гроші передавали  парку. І як ми без них раніше жили, та й зараз живемо?

Але… приїхали погані люди з КП Благоустрій і все зламали, попиляли, ще й сміття залишили після себе. Все. Парк знову в небезпеці, сміття, машини… Жах.

Є декілька простих питань. А чим тоді займався Сінцов Г.Л. як голова Дарницької РДА, до того як з’явились альтанки у парку? Невже на підпорядкованій території він не знав про весь той жах, про який розповідає Дорійчук Р.М., та не міг нічого зробити? Що він тоді рік робив рік на посаді? Забезпечував разом з тим же “ДГВ” та своїм адміністративним ресурсом перемогу Сташуку Віталію Філімоновичу на виборах? Назначав своїх людей на посади, всупереч думці громади та здоровому глузду?

Є ще питання окремо до Граба Олександра Володимировича та Дорійчука Романа Миколайовича, керівників “ДГВ” – зараз майже на тому місці де були альтанки, стоїть ваша “точка” з оренди інвентарю для пікніка та декілька батутів для дітей(за користування якими, звісно ж стягується оплата), теж пілотний проект?

Сміття збираєте, ніхто вогнище не розпалює? Гроші теж йдуть на парк, прибирання, охорону? А скільки грошей було перераховано до бюджету парку або Дарницької РДА за альтанки? Зараз у вас там “гарне культурне Європейське місце для відпочинку”, коли відповідальна особа з пляшкою пива в руках та цигаркою  розповідає дітям що в них закінчився час? А деревця, які посадили біля озера восени, зіпсували аби не заважали організувати дитячий майданчик з батутами для оренди, теж “гарне культурне Європейське місце для відпочинку”?

Не треба казати що ви нічого не знаєте, та не маєте до цього відношення. Кажіть як є, зробили собі бізнес за допомогою голови Дарницької РДА Сінцова Геннадій Львович та “ДГВ”, незаконний бізнес, гроші собі. Ні з ким не погодили, тому й приїхав КП Благоустрій. Навіть КП УЗН не надав вам картку для ведення діяльності, бо розумів що все це, не те що не законне, а й шкодить парку.

Сташук В.Ф., Сінцов Г.Л.(після звільнення з посади голови Дарницької РДА, з травня 2016 року є радником в.о. головои Дарницької РДА з загальних питань, свого колишнього зама Лозового В.Б.), Граб О.В. зі своїм “ДГВ” й Лозовим В.Б.(який там сидить, таке враження все життя, на різних посадах, навіть кримінальна справа проти нього за розтрату державного майна, не заважає триматись на керівних посадах Дарницької РДА) організували таку собі “команду” з колишніх та діючих керівників та їх заступників, районного значення, де всі люди, які мають хоч якийсь вплив на вирішення питань в Дарницькому районі підпорядковані “команді” або були призначені цією “командою”, а звідси – вирішення тих самих питань на свою користь.

Біографічна довідка Сінцова Г.Л., подана ним до Громадської Ради при Дарницькії РДА

Буде далі…

    Print       Email

3 коментарі

  1. Роман сказав:

    На даний час пункт прокату та батут знаходяться там згідно контрольних карт з усіма сплатами. Є питання? Готовий відповісти. Дорійчук Роман.

  2. […] Вербицького 30А. Про Сінцова Г.Л. ми вже писали тут та тут. Людина Сташука В.Ф.. Колишній Голова Дарницької […]

  3. […] території навколо озер на південних Осокорках, чи “дерибан” Парку партизанської […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Позапланові перевірки знову в дії

Read More →