Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

У Нацполіції анонсували створення нового підрозділу

By   /  20 Грудня, 2018  /  1 Comment

    Print       Email

Структуру Национальной полиции дополнит отдельное авиационное подразделение с новыми функциями. Кроме того, продолжится развитие уже существующих структур, в частности – водной полиции.


Структуру Національної поліції доповнить окремий авіаційний підрозділ із новими функціями. Крім того, продовжиться розвиток вже існуючих структур, зокрема – водної поліції.

Про це голова відомства Сергій Князєв повідомив у четвер, 20 грудня, під час звітної прес-конференції за результатами роботи Нацполіції у 2018 році, передає «Слово і Діло».

«Ми будуємо досить амбітні плани вже на наступний рік. Перший глобальний напрям розвитку поліції – продовження розвитку кримінальної поліції та імплементація інституту кримінальних проступків в практичну роботу поліції», – зазначив Князєв.

За його словами, у 2019 році продовжиться розвиток водної поліції. Сьогодні 13 таких підрозділів вже діють на території 9 регіонів держави. Вони оснащені 40 спеціалізованими катерами, 9 з яких поліція отримала в цьому році. Ключовим завданням підрозділів водної поліції залишається боротьба з браконьєрством.

«Тільки за цей рік у правопорушників було вилучено 400 плавзасобів і понад 1000 тонн водних біоресурсів на суму понад 42 млн гривень», – зазначив голова Нацполіції.

Структуру Національної поліції доповнить окремий авіаційний підрозділ із новими функціями. Крім того, продовжиться розвиток вже існуючих структур, зокрема - водної поліції.

Він також зазначив, що протягом 2018 року поліцейські підрозділи водної поліції врятували 55 людських життів. В той самий час Князєв зазначив, що з огляду на загрози, які стоять перед відомством на основних стратегічних точках Азовського і Чорного морів, у 2019 році керівництво Нацполіції планує створити підрозділи водної поліції ще в семи містах: Генічеську, Скадовську, Очакові, Миколаєві, Одесі, Ізмаїлі та Білгороді-Дністровському.

«Вони будуть забезпечені сучасними плавзасобами та обладнанням і у взаємодії з підрозділами повітряної підтримки братимуть участь в проведенні спецоперацій, надаючи допомогу громадянам під час аварій і надзвичайних подій», – зазначив Князєв.

Голова Нацполіції повідомив про плани щодо створення окремого авіаційного підрозділу поліції. Він забезпечить підтримку громадської безпеки, доступ до важкопрохідних місць, підтримку наземних спеціальних поліцейських операцій і спеціальних місій. Крім того, підрозділ виконуватиме функцію аеромедицинської евакуації.

«Наприклад, в разі отримання інформації про надзвичайну подію з постраждалими та неможливість дістатися до місця наземним транспортом – приймається рішення про негайне застосування вертольоту. Він одночасно доставить поліцейських для відповідного реагування на подію і надання невідкладної допомоги постраждалим», – повідомив Князєв.

Ще одним важливим напрямком роботи Нацполіції у 2019 році стане запуск на автодорогах країни та у великих містах системи автоматичної фото – і відеофіксації порушень Правил дорожнього руху. Для цього в структурі Нацполіціі буде створено підрозділ, який буде займатися обробкою зафіксованої інформації та залученням правопорушників до адміністративної відповідальності.

    Print       Email
  • Published: 1 рік ago on 20 Грудня, 2018
  • By:
  • Last Modified: 20 Грудня, 2018 @ 11:21 am
  • Filed Under: Новини

1 Comment

  1. […] Національної поліції України вирішив представити звіт про діяльність відомства у 2018 році. Для цього ж була скликана тематична прес-конференція. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Сім’я Зеленських заробила 28 мільйонів за рік

Read More →