Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

До суду направили протоколи про брехню в деклараціях голови Фонду держмайна

By   /  Лютий 1, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно в.о. голови Фонду державного майна Віталія Трубарова.


Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Зазначається, що Трубаров подав завідомо недостовірні відомості у деклараціях за 2016 та 2017 роки.

“За результатами перевірки декларацій встановлено, що вказані відомості відрізняються від достовірних на загальну суму 288 842 грн (у декларації за 2016 рік) та 303 400 грн (у декларації за 2017 рік)”, – кажуть в агентстві.

Таким чином, посадовець вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 4 статті 172-6 КУпАП. Ця стаття передбачає покарання штрафом від 1 до 2,5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 тисяч до 42,5 тисяч гривень.

Ще 12 протоколів склали стосовно голови Державної комісії по запасах корисних копалин Георгія Рудька, який без поважних причин несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Водночас, у відомстві підкреслили, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

    Print       Email
  • Published: 7 місяців ago on Лютий 1, 2019
  • By:
  • Last Modified: Лютий 1, 2019 @ 11:30 am
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

День пам’яті захисників: в ОП пояснили дату

Read More →