Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Громадський бюджет Києва вже фінансує те, чим має опікуватися держава – депутат Київради

By   /  4 Лютого, 2019  /  1 Comment

    Print       Email

«Дуже шкода, що деякі проекти Громадського бюджету Києва не реалізуються за державний кошт. Фактично, Громадський бюджет поступово перетворюється на «затикання дірок», які держава зобов’язана фінансувати».


Таке зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» депутат Київради, член Постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Наталія Манойленко. 

«Наприклад, туалет відремонтувати у школі. Це – сором, що такий проект виконується за рахунок Громадського бюджету, а не за кошти держави!» – вважає депутат Київради.

На думку Манойленко, саме держава має обладнувати школу усім необхідним, а Громадський бюджет має спрямовуватися на облаштування публічного простору: скверів, парків, майданчиків тощо.

Вона також нагадала, що сферою Громадського бюджету Києва, де було зареєстровано найбільшу кількість проектів, була освітня, зокрема, обладнання шкіл, на другому місці – спортивна сфера: облаштування спортивних та футбольних майданчиків тощо.

    Print       Email
  • Published: 4 роки ago on 4 Лютого, 2019
  • By:
  • Last Modified: 4 Лютого, 2019 @ 12:08 pm
  • Filed Under: Новини

1 Comment

  1. I’ve been looking for a long time, I believe I will see the benefit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →