Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Пивзавод на Подолі хочуть відновити. Як виглядає проект

By   /  6 Травня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Архітектурна студія SHOVK розробила концепцію ревіталізації Заводу Ріхерта на Подолі.


пивзавод на подоле

На думку архітекторів, Завод Ріхерта може стати громадським, культурним, рекреаційним, інфраструктурним центром у складі житлових комплексів, які будуються по сусідству.

пивзавод на подоле

“Будемо переконувати забудовників, що такий об’єкт суттєво підвищить цінність їхніх квадратних метрів, а також стане найпотужнішою брендоутворювальною фішкою, набагато ефективнішою, ніж пародія на Ейфелеву вежу у дворі, наприклад”, – пише співзасновник студії Антон Верхун.

пивзавод на подоле
пивзавод на подоле

Архітектори переконані, що громадські простори здатні оживляти ділову та культурну активність в місті, покращувати мікроклімат і підвищувати цінність міських земель, а отже, і приносити прибуток: “Якщо створити городянам сприятливі умови, вони потягнуться на вулицю”.

пивзавод на подоле

“Пивзавод на Подолі” на Кирилівській, 41, був заснований у 1872 році. Тут випускали вищі сорти баварського пива, портеру, російського меду, англійського елю, світлого чеського пива, темного мюнхенського. З приходом радянської влади підприємство було націоналізовано. У 2014 році пивзавод припинив своє існування. На фасаді будівлі висить оголошення про продаж.

Фото: SHOVK

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Позапланові перевірки знову в дії

Read More →