Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

«Межигір’я» віддали в управління помічнику депутата Мураєва

By   /  29 Травня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Тендерний комітет Агентства з розшуку та управління активами (АРМА) проголосував за обрання управителем резиденції «Межигір’я» компанію «Скомпані», яка брала участь у відповідному конкурсі.


Компанія «Скомпані», згідно з даними реєстрів, створена у 2015 році. Статутний капітал компанії складає 1 мільйон гривень. Керівником компанії зазначений Олексій Вороненко, який балотувався до Верховної Ради як самовисуванець у 2014 році, втім не пройшов. Згодом став помічником нардепа Євгена Мураєва.

Компанія запропонувала створення пляжів, дитячих майданчиків і фуд-кортів на території «Межигір’я». Щодо фінансування цього питання компанія не має чіткої відповіді, зараз ведуть перемовини з інвесторами. Суму та імена назвати — відмовились.

Крім неї, в конкурсі брали участь ще дві юридичні особи. Загалом заявки на участь у конкурсі подали громадська організація «Національний парк України «Межигір’я», ПП «Гаянський Геннадій Григорович» та ТОВ «Скомпані». Два з трьох учасників подавалися і раніше. ГО НПУ Межигір’я — це громадська організація «майданівців», які дають раду з майном Януковича з моменту його втечі.

Крім того, сьогодні на сторінці резиденції була розміщена інформація, що нині парк не працює «з метою запобігання рейдерського захоплення, уникнення провокацій та забезпечення безпеки на території парку».

Нагадаємо, що конкурс з обрання управителя колишньої резиденції Віктора Януковича «Межигір’я» неодноразово продовжували.

Минулого разу на конкурс подалися лише два суб’єкти: ТОВ «Атлант Девелоп» і нинішній управитель території — громадська організація «Національний парк «Межигір’я».

З 29 травня 2018 року суд передав арештоване майно та резиденцію «Межигір’я» в управління АРМА.

30 листопада 2017 року резиденція екс-президента «Межигір’я» перейшла у власність держави. Суд визнав недійсним договір про передачу Межигір’я у приватну власність.

У липні 2018 року повідомлялось, що частину нерухомого майна з резиденції «Межигір’я» президента-утікача Януковича передали у власність держави. Також у державну власність перейшло 100% статутного капіталу товариства «Танталіт», яке володіло «Межигір’ям».

За матеріалами Громадського.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →