Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Голосіївський  >  Current Article

Сташуку, Сінцову та Ко мало Громадської Ради при Дарницькій РДА, їм потрібні ще й районні ради.

By   /  6 Червня, 2019  /  1 Comment

    Print       Email

Підопічний депутата ВР Віталія Сташука й колишній голова Дарницької РДА, а тепер голова Громадської ради при Дарницькій РДА Геннадій Сінцов, разом з головами Громадських рад при КМДА та Голосіївській РДА Назаренко Б.С. та Юрченко О.М. звернулись з заявою до Президента України – Зеленського В.О. зі зверненням про відновлення райрад у місті Києві. Мета – нібито враховувати думку киян і, зокрема, думку і бачення Громадських рад при державних у місті Києві адміністраціях.


Звернення до Президента України

Про Дарницьку Громадську раду й те як її обирали, ми вже писали. Тоді, нагадаємо, до ради пройшли люди депутата ВР Сташука Віталія Филимоновича, та деякі “неоднозначні” особистості. До Громадської ради при КМДА, вибори до якої відбулись 5 червня 2019 року, прийшов Лук’янов Владислав Валентинович, колишній член партії регіонів та який 13 квітня 2014 року з натовпом козаків, гопників і російських “туристів” брав участь у захопленні міськвиконкому в Харцизьку. І це тільки дещиця від усіх ГР при державних у місті Києві адміністраціях.

Якщо переглянути діяльність Сташука Віталія Филимоновича та Сінцова Геннадія Львовича на посадах які вони займали, чи то займають зараз, то, м’яко кажучи, виникають питання до них. Особливо що стосується Дарницького району. До Сінцова Геннадія Львовича, який разом з головою управління освіти Дарницького району Спісовською Євгенією Іванівновною зробили ряд неоднозначних призначень у сфері освіти, як от наприклад таке:

Чи то “начебто проведені громадські слухання”, як то наприклад щодо ДПТ району Осокорки – плану суцільної житлової забудови території навколо озер на південних Осокорках, чи “дерибан” Парку партизанської слави.

Порядок денний плану суцільної житлової забудови території навколо озер на південних Осокорках за головування Сінцова Г.Л.

Щодо Сташука Віталія Филимоновича, то перше питання, це чим він взагалі займається? Щодо діяльності на його в.о. №212(більша частина Дарницького району), то інформації дуже мало, а нещодавно його взагалі запропонували на конкурс “самого бессмысленного и бесполезного мажоритарщика”

Так, само як і Сінцов Геннадій Львович Сташук Віталій Филимонович не “байдужий” до озер на Осокорках. Так, нещодавно, на засіданні комітету ВР у якому Сташук є секретарем проголосували за
проект постанови щодо захисту прав та інтересів інвесторів будівництва ЖМ “патріотики на озерах”. Рідний брат Сташука Віталія Филимоновича Роман, фігурує у скандалі з махінаціями з природними ресурсами: надання неправомірних преференцій при передачі землі у користування або власність. Як починав свою кар’єру Сташук Віталій Филимонович можна почитати тут. І це тільки те що на поверхні…

Щодо самих райрад, ідея неоднозначна, треба добре подумати чи потрібні вони, які функії на них будуть покладатись, які повноваження у них будуть, які наші з вами кошти підуть на їх утримання. Наразі жодної постанови чи проекту, який відповість на ці та інші питання немає. Але однозначно можемо сказати, якщо вони таки будуть створені(чи то відновленні), до їхнього складу точно не можна допускати подібних Сташуку та Сінцову.

    Print       Email

1 Comment

  1. Некероване кохання 14 серія Некероване кохання 14 серія
    yunb ddnznz Смотреть онлайн сериал Некероване кохання / Любовь без тормозов 14 серия
    Некероване кохання / Любовь без тормозов: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 СЕРИЯ (украина)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →