Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Google запускає нові безкоштовні онлайн-курси за чотирма напрямками українською мовою.

By   /  7 Червня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Нові онлайн-курси від Google вже доступні в 64 країнах, в тому числі в Україні — українською мовою. Ці курси присвячені важливим, на думку Google, кар’єрним навичкам: комунікація, мотивація, здатність впливати на інших і приймати рішення в складних умовах. Про це пишуть у офіційному блозі компанії.


«За даними останнього дослідження від World Economic Forum, саме ці навички зараз так цінують роботодавці», — йдеться у блозі.

Google пропонує наступні курси:

  • Мистецтво публічних виступів: ви навчитеся продумувати і проводити презентації та виступи таким чином, щоб захопити увагу своїх слухачів.
  • Як ділитися ідеями за допомогою історій і візуалізацій: курс допоможе познайомитися з простими інструментами, такими як асоціативні карти, історії і т.д., які допоможуть зацікавити людей своїми ідеями.
  • Вступ до ділового спілкування: ви навчитеся створювати прості, зрозумілі і добре структуровані листи, презентації або звіти.
  • Ефективне налагодження зв’язків: курс познайомить з принципами створення мережі контактів і допоможе створити свій власний професійний бренд.

Кожен новий онлайн-курс являє собою набір з 4-5 відеоуроків тривалістю по 15-35 хвилин кожен. Рекомендується проходити їх послідовно. Курси стануть доступні відразу після реєстрації на платформі Digital Workshop — приступити до навчання на цих курсах можна вже сьогодні.

Користувачі, які успішно закінчили курси, отримають сертифікат від Google Digital Workshop, акредитований The Open University та IAB Europe.

Тим часом у компанії Google вважають, що сертифікат про проходження курсів може в майбутньому допомогти користувачам влаштуватися на роботу.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →