Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

212 та 216 виборчі округи. +3 нових кандидати.

By   /  Червень 14, 2019  /  No Comments

    Print       Email

У 212 виборчому окрузі зареєструвався перший кандидат в депутати Верховної ради – Карпюк Олександр Андрійович, він же Serg Marco.


Карпюк Олександр Андрійович

Біографія:

Народився 24 травня 1982 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ТОВ “Сейл-Естейт”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА”.

Коротко про партію – Єдина політична партія ліберального типу . Ми закликали під наші прапори волонтерів, ветеранів, топ-блогерів, юристів, економістів, журналістів-розслідувачів. Словом, людей, які можуть і вміють будувати нову країну. Засновники партії – Юрій Гудименко, Олександр Нойнець, Антон Швець, Віктор Трєгубов та Ігор Щедрін. Наша ідеологія – мінімум обмежень для економіки, максимум свобод для громадян. Менше чиновника, що прикидається Батьківщиною, більше прав для кожного з нас з вами. Ми – за введення ПнВК [податок на виведений капітал], за легалізацію проституції та грального бізнесу, за скасування мораторію на землю [весь цивілізований світ вже живе з ринком землі], за право громадян на самооборону, за фундаментальну реформу судів і поліції.

Передвиборна програма:

 • За скасування мораторію на землю. Як і в усьому цивілізованому світі. Поки навіть в пустельних країнах інвестують в агровиробництво, в Україні поля виснажуються рапсом та соняшником. Адже вони взяті в оренду – це не «своє».
 • За фундаментальну реформу судів і поліції. Навряд чи слід пояснювати, чому.
 • За право громадян на самооборону. Якщо поліція не здатна нас захистити, слід дати громадянам можливість робити це самим, і не боятися сісти.
 • За легалізацію використання канабісу в медичних цілях. Сотні тисяч пацієнтів не можуть полегшити собі страждання, а тіньові дільці збагачуються через те, що канабіс в нас вважається особливо небезпечним наркотиком, і дістати його можна лише нелегально.
 • За легалізацію та оподаткування грального бізнесу та секс-роботи. Все це існує та завжди буде існувати, в кожному місті та в кожному селі. Просто зараз воно існує нелегально – під дахом місцевих правоохоронців. Мільйони, які зараз йдуть на хабарі, могли б йти в український бюджет.
 • За дерегуляцію. Кожна законна можливість для податківців, пожежних, санстанції, поліцейських чи спецслужбістів «натиснути» на громадянина, провокує корупцію. Вихід – максимальне скорочення таких можливостей. Саме це, а не пафосні зняття одних осіб з кормушок, щоб завтра завести туди інших, і є справжня антикорупційна робота.
 • За впровадження електронних сервісів та максимальне скорочення чиновників. Черги в державних органах мають відійти в небуття, а державні послуги людина повинна мати змогу отримати просто зі смартфону – як банківські послуги у нормальних банках.
 • За свободу людини обирати, з ким та як створювати сім’ю. Лізти в чуже ліжко та читати моралі – не справа чиновника.
 • За збільшення незалежності університетів.
 • За збереження курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію.
 • І, зрештою, за повне та гідне фінансування української армії та оборонного сектору. Бо вільною може бути лише та держава, яка здатна себе захистити.

У 216 виборчому окрузі до Супруненко Олександра Івановича, про якого ми вже писали, приєднались Гарницький Павло Петрович та Рекун Андрій Іванович.

Гарницький Павло Петрович

Біографія:

Народився 20 липня 1967 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма:

Прийшов час єднатись та боронити нашу країни, а відновити захоплені території України, обов’язок чого є кожного патріота та громадянина України.

Тому, моя програма є короткою, але бажання працювати для людей є велике:

 • Розробляти та голосувати за закони, спрямовані на покращення життя людей та в інтересах держави.
 • Створить прямий зв’язок, між депутатом та своїми виборцями.
 • Ніякої недоторканості до посадових осіб, бо недоторканість має кожна людина, гарантії які прописані у Конституції України, а відповідальність у кримінальному кодексі України.
 • Розробити та подати до Верховної Ради України зміни до законів України, за якими судочинство у кримінальних справах повинно проводитись виключно судом присяжних, а суди мають обиратись місцевою громадою.
 • На законодавчому рівні закріпити, що оплата за житлово-комунальні послуги не може перевищувати 15 % від доходів громадян.
 • Малозабезпечені особи, повинні отримувати матеріальну допомогу грошима, а не шляхом субсидій та різного роду дотацій.
 • Відновлення дитячих кружків та профтехнічних навчальних закладів. Працевлаштування молодих спеціалістів після закінчення навчання.

Спільно ми сила і нас не подолати.

Рекун Андрій Іванович

Рекун Андрій Іванович

Біографія:

Народився 27 листопада 1968 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, Інститут економіки, екології та права при Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС“, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Коротко про партію:

Українська націоналістична політична партія, створена шляхом об’єднання громадського руху «Чесні справи» і Громадської організації «Патріот України» 14 жовтня 2016 року. Основою політичної партії стали активісти громадської організації Цивільний Корпус «Азов», колишні військовослужбовці полку «Азов», громадські активісти та члени українських ультрас-угруповань. Лідером партії є Андрій Білецький.

Передвиборна програма:

Йду до Парламенту, аби докорінно змінити відносини між трудящими і роботодавцями – олігархами, встановити мінімальні заробітні плати та пенсії на рівні європейських. Щоб Україна стала справжньою Європою, а не тільки зрівнялася з нею по рівню цін на продукти, пальне та комунальні послуги. Вважаю, що в країні повинна розвиватися соціальна економіка, основною цінністю якої є люди праці. Прагну впровадити Стратегію економічної безпеки держави, яка базуватиметься на енергетичній незалежності. Пріоритетами у соціальній сфері вважаю проведення медичної реформи в бік загальної доступності та приведення стандартів лікування до загальновизнаних у світі, а освітньої реформи в напрямку підготовки таких молодих спеціалістів, які могли б одразу працювати, а не «забувати те, що вчив в Університеті». Головним своїм завданням вважаю створення в країні таких умов життя, за яких ми змогли б подолати демографічну кризу, і українці перестали бути вимираючою нацією.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Рада прийняла закон про ринок землі у першому читанні

Read More →