Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Націоналісти об’єднуються в єдину структуру

By   /  Червень 18, 2019  /  No Comments

    Print       Email
Білецький анонсував велике об’єднання націоналістів

Після парламентських виборів націоналісти утворюють єдину структуру в Україні, анонсував глава Нацкорпуса Білецький.


Націоналістичні партії та організації планують після виборів об’єднатися в єдиний національний блок. Про це розповів лідер Нацкорпуса, другий номер списку ВО Свобода на виборах у ВР Андрій Білецький в інтерв’ю каналу 112 Україна.

“Об’єднання – це створення єдиної структури в найближчому майбутньому. Тому відразу після закінчення виборчого процесу розпочнеться процес об’єднання націоналістичних структур в єдиний національний блок”, – сказав він.

За словами Білецького, в цьому блоці будуть представлені не тільки політичні партії, а й “ветеранські, волонтерські проекти, стартапи, культурні проекти”.

“Цим будемо займатися в той же день, коли закінчаться вибори”, – заявив він.

Відповідаючи на питання, чи потрібно йому для цього об’єднання вийти з Національного корпусу і вступити в ВО Свобода, Білецький сказав: “Всі партії, Правий сектор, ДІЯ або” Національний корпус “делегують своїх представників у ВО Свобода на дану хвилину. Абсолютно вірно”.

Білецький також повідомив, що “коли фракція націоналістів зайде в парламент”, він особисто буде відповідати в команді за питання безпеки: “армію, спецслужби, ситуацію в ООС”.

На уточнення, чи є у нього амбіції очолити парламентський комітет з нацбезпеки і оборони, лідер Нацкорпуса відповів: “Як амбіція – на цю хвилину, так. Я думаю, що краще за Пашинського впорався б з цією роллю”.

Білецький також розповів, проти кого будуть боротися націоналісти в разі проходження в парламент.

“Є прямі вороги, це 5 колона. Є незрозуміла ситуація, ніхто з українців не може сказати, куди поверне вся ця історія зі “Слугою народу”. Їх не можна визначати ні як ворогів, ні як друзів. Треба дивитися, це питання часу”, – зазначив він.

Також, на думку Білецького, націоналісти повинні зайняти чітку позицію щодо “людей, які мають патріотичні гасла, але займають непатріотичну позицію”, маючи на увазі команду екс-президента Петра Порошенка.

“Проти банди мародерів Порошенка боротимуться українські націоналісти”, – додав він.

Раніше повідомлялося, що від НацКорпусу зареєструвався кандидат у депутати у 216 в.о.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Київщині поліцейські 4 години катували людину через суперечку — ДБР

Read More →