Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

У Дарницькому районі заклали перший камінь майбутнього пам’ятника Героям АТО

By   /  Червень 28, 2019  /  No Comments

    Print       Email
Перший камінь майбутнього меморіалу пам`яті Героям російсько – Української війни

Подвиг героїв-дарничан відзначили в День Конституції України .


Сьогодні в Дарницькому районі столиці заклали перший камінь майбутнього меморіалу пам`яті Героям російсько – Української війни.

Дарницький район втратив у зоні АТО тридцять чотири земляки, які загинули за свободу і незалежність України. Ще один дарничанин Юрій Пасхалін віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.

До Дня Конституції України, в сквері на вулиці Кошиця,11, віддати шану героям, які загинули під час бойових дій на сході України але продовжують жити в наших серцях, зібралися родини загиблих, мешканці району, побратими-учасники антитерористичної операції на сході країни та керівництво Дарницької райдержадміністрації.

«Меморіал пам’яті славних синів українського народу, наших з вами земляків-дарничан стане символом їхньої невичерпної мужності та незламного духу. За кожним подвигом героя стоїть його мати. Ваша стійкість є не меншим подвигом, ніж стійкість Вашого сина у бою», – зазначив голова Дарницького району Сергій Левада під час сьогоднішньої церемонії.

Камінь, на місці, де буде зведено меморіал загиблим Героям-дарничанам відкрили голова Дарницького району Сергій Левада та мати героя – Наталія Харченко, а освятив його – клірик «Храму Святих апостолів Петра і Павла» Андрій Головков. Андрій Валентинович Головков Православна Церква України

«Від імені Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та від себе особисто схиляю голову та дякую вам за подвиг і велику жертву, за справжніх синів, які віддали життя, щоб дарничани могли жити і працювати, щоб Україна була єдиною і незалежною. Ваш подвиг назавжди залишиться у наших серцях. Я бажаю родинам героїв міцного здоров’я, довгих років життя, шани та вдячності від людей», – зазначив Сергій Левада.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський винесе питання продажу сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум

Read More →