Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Зеленський вигнав з наради чиновника за “розбій” та обіцяв подзвонити Баканову за цього “чорта”.

By   /  Липень 10, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Президента обурила інформація про те, що в заходженого бравувати в суперечці секретаря міськради є судимість за статтею про розбій.


Президент Володимир Зеленський під час засідання в середу, 10 липня, вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка. 

“Коли багато кричать, я завжди прошу знайти мені в Інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Я у своєму віці, мені 42-й рік, бачив дуже багато людей. Я тут прочитав у газеті… Скажіть, це правда чи ні? Член Батьківщини, секретар Бориспільської міської ради – раніше судимий за ч.3 ст.142 КК України “Розбій”, пов’язаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень… Ярославе Миколайовичу, це ви? Вийди звідси! Вийди, розбійнику! Погано чуєш? Англійською: еxit! Ідіть”, – зірвався Зеленський. 

Однак Годунко не погодився з ним і вступив у словесну перепалку. “Есемески йому дають читати, дурості всякі!” – сказав він, згадавши слова під час інавгурації, що “всі ми президенти”. 

Зеленський відповів: “Та йди вже! Господи… Ти точно не президент, оскільки у президента немає криміналу. Іди гуляй. Господи…”

Після завершення засідання, говорив з кимось зі свого оточення, проте розмову через включені мікрофони почули присутні.

Зокрема, глава держави вирішив зателефонувати в.о. глави СБУ Івану Баканову. “Зараз подзвоню Баканову з приводу цього чорта… Мені треба закінчити з цією людиною”, – сказав Зеленський.

Президента обурила інформація про те, що у секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка, який почав сперечатися, є судимість за статтею про розбій.

    Print       Email
  • Published: 4 місяці ago on Липень 10, 2019
  • By:
  • Last Modified: Липень 10, 2019 @ 1:47 pm
  • Filed Under: Київ, Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський винесе питання продажу сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум

Read More →