Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

Щоб Дарниця не втопилася: реконструюють знаменитий канал

By   /  11 Липня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

До 31 грудня 2020 року в Києві реконструюють Північно-Дарницький меліоканал – головне русло системи осушення великої прилеглої території.


Будуть відновлені та розширені його можливості. Реконструкція забезпечить нормативний рівень ґрунтових вод і допоможе запобігти підтопленню інженерних мереж, поліпшить санітарно-екологічний стан прилеглої території.

Відповідним розпорядженням КМДА № 1211 замовником робіт визначено комунальне підприємство «Плесо».

Фінансуватимуть роботи у 2019 році за рахунок бюджетних коштів у рамках програми «Охорона та рацiональне використання природних ресурсiв», а також асигнувань, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 – 2020 роки

Як повідомляють у Деснянській РДА, вчора влада району, разом із представниками КП «Плесо», КП «Дарницьке лісопаркове господарство», КП ШЕУ Деснянського району та відділом благоустрою Деснянського району, провели обстеження відкритого русла меліоративного каналу від вулиці Мілютенка до вулиці Крайньої.

На окремих ділянках даний канал знаходиться у захаращеному стані та потребує невідкладного чищення.

Довідка:

Північно-Дарницький меліоканал – головне русло системи осушення великої прилеглої території. Штучна водойма для осушення підболочених територій на північ від Броварського проспекту. Канал бере початок з озера Берізка. Далі у відкритому руслі перетинає ліс, колектором проходить під Лісовим масивом, знову відкритим руслом через ліс між вулицями Мілютенка і Крайньою, знову у колекторі прямує під Воскресенкою і Райдужним та впадає у Чорторий. До основного русла каналу під’єднується бічне відгалуження, яке бере свій початок в парку«Перемога» і з’єднується з основним руслом в районі Воскресенки.

Джерело: Вечірній Київ

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Позапланові перевірки знову в дії

Read More →