Loading...
You are here:  Home  >  Кияни  >  Current Article

Вперше в Україні хлопець з синдромом Дауна здобув вищу освіту

By   /  Липень 12, 2019  /  No Comments

    Print       Email
Хлопець з синдромом Дауна став бакалавром історії

Хлопець отримав ступінь бакалавра історії. Він часто вчився набагато успішніше за своїх однокурсників. Йому вручили диплом 11 липня.


Богдан Кравчук став першим українцем з синдромом Дауна, який здобув вищу освіту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила співробітниця Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук в п’ятницю, 12 липня.

“Пам’ятаю 5 років тому ми з його мамою Євгенією Кінах боролися за його право на вищу освіту. Виявилося, що радянську норму з 70-х років про заборону на вищу освіту людям з синдромом Дауна можна побороти сучасними підходами до освіти. Спасибі міністру освіти Сергію Квіті і його заступнику Павлу Полянському, які зрозуміли і підтримали право особливих дітей на вищу освіту”, – написала Бондар.

Вона також наголосила, що всі ці п’ять років Богдан сумлінно вчився і часто був набагато успішнішим від звичайних студентів. Вони могли прогуляти або не довчитися, а Богдан дуже любить історію і не міг підвести довіру до його можливостей.

“Я щаслива сьогодні, що причетна до історії освіти Богдана Кравчука. Сподіваюся, що в нашому суспільстві знайдеться для нього робота за фахом, і він зможе самостійно заробляти на життя”, – зазначила Леся Бондарук.

    Print       Email
  • Published: 4 місяці ago on Липень 12, 2019
  • By:
  • Last Modified: Липень 12, 2019 @ 9:26 am
  • Filed Under: Кияни, Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Рада прийняла закон про ринок землі у першому читанні

Read More →