Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Куницький і його колега по партії Дубинський (журналіст на 1+1) увірвалися в будівлю ЦВК і влаштували скандал з вимогою поновити Куницького кандидатом у депутати.

By   /  Липень 12, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Кандидат на виборах Верховної Ради від партії Слуга народу по 169-у округу Харкова Олександр Куницький і його прихильники штурмували Центральну виборчу комісію (ЦВК), повідомляють Вести.


На запитання ЗМІ, чи поновлять Куницького, ще один претендент на крісло депутата від Слуги народу – Олександр Дубинський заявив, що обов’язково. Оскільки ситуація є правовим беззаконням. Заодно Дубинський вибачився за запізнення і закликав нечисленних присутніх пройти до ЦВК.

“Відстоїмо Олександра Куницького, інакше – це буде ганьба і жах”, – заявив Дубинський.

Після того, як Куницький, у супроводі прихильників і журналістів, підійшов до дверей ЦВК, зчинилася штовханина. Працівник ЦВК намагався пояснити, що для проходу потрібні документи, але його не хотіли слухати, вимагаючи відкрити двері. При цьому всі нецензурно висловлювалися.

Як повідомляє ЗМІ, найактивніше з усіх кидався на співробітників служби охорони ЦВК журналіст 1+1, вимагаючи надати документи і пояснити, чому присутніх не пускають всередину.

Після півгодинного протистояння до Центрвиборчкому приїхав наряд поліції. Правоохоронці уточнили в служби охорони, які документи потрібні для того, щоб люди пройшли в будівлю.

Поліцейський повідомив, що двері будуть відкриті, і всіх присутніх по одному пропустять усередину, а потім у них перевірять документи. “Відкривайте двері”, – закричали з натовпу.

Пізніше Куницький і Дубинський, а також журналісти пройшли в будівлю Центрвиборчкому. При цьому вони продовжували ображати головкиню ЦВК Тетяну Сліпачук, обговорюючи варіанти, де вона може бути. “У ліжку – у Грановського”, – сказав один з них, опісля вони вирушили шукати її кабінет.

Активісти зайшли в кабінет головкині Центрвиборчкому Тетяни Сліпачук, однак її на місці не виявилося. Їх відправили до члена ЦВК Ольги Миколаївни Желтової.

Дубинський і Куницький потрапили в кабінет заступника голови ЦВК Євгена Радченка. Він заявив, що Олександру Куницькому відмовили в реєстрації кандидатом у депутати Верховної Ради на підставі інформації Держприкордонслужби, а також скарги Петріченка за трьома звинуваченнями. При цьому дві скарги були відкинуті, у тому числі про громадянство Куницького. 

Також Радченко повідомив, що ім’я Куницького все ще залишилося в бюлетенях, які саме зараз друкуються. Тому в кандидата є час подати в суд на рішення ЦВК. За приклад він навів прецедент з Олександром Онищенком.

Після того, як присутні вислухали аргументи заступника голови ЦВК, Дубинський заявив, що хоче поставити останнє питання. І питанням було, чи знає Радченко про відносини Тетяни Сліпачук з конкурентом Куницького по округу. На що заступник голови ЦВК заявив, що це не стосується суті проблеми і відповідати він не буде.

Нагадаємо, кандидат від Слуги народу Куницький внесений в Миротворець. Причиною внесення стало отримання другого громадянства в Ізраїлі, а також здогадувана співпраця зі спецслужбами РФ. 

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Рада прийняла закон про ринок землі у першому читанні

Read More →