Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

«Укрпошта» хоче судитися з владою Києва за передачу центрального офісу

By   /  18 Липня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

«Укрпошта» подала позов до Окружного адміністративного суду Києва про продовження терміну дії договору оренди та скасування рішення комісії Київради.


«Укрпошта» буде шукати нову будівлю в столиці для центрального офісу через рішення Київради передати приміщення в оренду Господарського суду Києва. Про це заявив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський на зустрічі з користувачами відділення.

Київрада вирішила передати приміщення, де розташовувався центральний офіс «Укрпошти», в оренду вдвічі дешевше, через що держава може недоотримати близько 770 тис. Гривень.

Ми будемо судитися за збереження цього відділення, водночас продумуємо план «Б», без нього — ніяк. Будемо шукати приміщення поблизу, щоб в разі, якщо нас все ж таки закриють, перенести відділення, — заявив гендиректор «Укрпошти».

Він підкреслив, що компанії буде дуже нелегко знайти аналогічне приміщення в центрі Києва. За інформацією компанії, закриття відділення підтримали сім з 12 депутатів Київради — Сергій Артеменко, Михайло Іщенко, Вадим Сторожук, Андрій Андрєєв, Вадим Пишняк від фракції «Солідарність», а також Анна Свириденко «Батьківщина» і Михайло Будилів від партії «Свобода».

«Укрпошта» подала позов до Окружного адміністративного суду Києва про продовження терміну дії договору оренди та скасування рішення комісії Київради з питань власності від 23 квітня 2019 про передачу зазначеного приміщення в оренду Госпсуд Києва. 
За словами Смілянського, для Госпсуду встановили орендну плату за приміщення в розмірі 19,86 тис. Гривень / міс. В той самий час, «Укрпошта» платить більше ніж 42 тис. гривень щомісяця.

За даними компанії, вказане відділення — одне з найстаріших в київській філії «Укрпошти». Щомісяця воно здійснює близько 5 тис. Транзакцій, а співробітники відділення обслуговують близько 700 споживачів, здійснюють 2 тис. Платежів і понад 400 перекладів.

Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» хоче продати будівлю Головпоштамту в Києві, тому що не бачить необхідності в його використанні.


    Print       Email
  • Published: 6 місяців ago on 18 Липня, 2019
  • By:
  • Last Modified: Липень 18, 2019 @ 5:40 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

ЄС скасує санкції проти Азарова і сина Януковича – ЗМІ

Read More →