Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

In English, please: до ВНЗ України не братимуть без знання англійської

By   /  18 Липня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

У ВНЗ України введуть нову систему з розвитку англійської мови. Планується зробити обов’язковим правилом для вступу до ВНЗ знання найпопулярнішої мови у світі на хорошому розмовному рівні.


Так, для вступу до університету ваш рівень англійської повинен бути не нижче В1 – Intermediate. А ось випустив з ВНЗ і отримати диплом ви зможете, підтвердивши В2 – Upper Intermediate. 

Для довідки, рівень В1 передбачає впевнений розмовну англійську з розумінням співрозмовника і володінням деякими термінами. А при В2 людина володіє складною термінологією, легко читає і швидко переводить тексти.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ ВНЗ

Частина профільних дисциплін пропонують зробити англомовними та проводити регулярні «скрининги знань». Також планують ввести обов’язкове ЗНО з іноземної мови після бакалаврату. Кількість годин англійської в університетах збільшать. перспективі за 5-7 років планується замінити випускний іспит обов’язковим єдиним іспитом з англійської мови для всіх бакалаврів. На спеціальностях магістрів також введуть англійська як обов’язкову дисципліну, яка визначає здав студент або не здав.

 ЯК БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ ЗМІНИ

З 2023 року всі абітурієнти будуть проходити обов’язковий «скринінговий» тест з англійської для визначення рівня. Відзначимо, що якщо вступник не знає мову на В1, це не позбавляє його права брати участь в конкурсі на зарахування до університету. Але до 1 вересня абітурієнт повинен буде пройти інтенсивний курс до потрібного рівня. Даний курс можна буде пройти в очній та дистанційній формах.

Англійська мова — не єдина зміна, з якими змушені будуть зіткнутися абітурієнти. Раніше ми писали про те, що МОН розробило нові умови приймання до ВНЗ на 2019 рік. У цьому документі передбачено скоротити терміни вступної кампанії, проводити творчі конкурси на ЗНО і в першу чергу зараховувати тих, хто надалі хоче працювати в селах.

    Print       Email
  • Published: 6 місяців ago on 18 Липня, 2019
  • By:
  • Last Modified: Липень 18, 2019 @ 1:36 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

ЄС скасує санкції проти Азарова і сина Януковича – ЗМІ

Read More →