Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

Новобудови “Войцеховського” на Харківському шосе у черговий раз можуть залишитися без електропостачання

By   /  23 Липня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Ризик відключення «будинків Войцеховського» на Харківському шосе: у ЖК не приступили до виконання технічних умов та знову заборгували за електроенергію.


Новобудови за адресами вул. Харківське шосе, 19 та 19-А у черговий раз можуть залишитися без електропостачання через неспроможність дійти згоди всередині житлового комплексу щодо оплати боргів за спожиту електроенергію та виконання технічних умов.

Про це йшлося на нараді представників ОСББ зазначених будинків, керівництва КМДА, районної держадміністрації, представників ДТЕК «Київські електромережі» тощо.

«Ми в черговий раз зустрічаємось із активами житлового комплексу за адресою Харківське шосе, 19, 19-А, 19-В, так званих, «будинків Войцеховського». Житловий комплекс на сьогодні накопичив заборгованість за спожиту електричну енергію більше 1 мільйона гривень. Графіку погашення заборгованості мешканці не дотримують. Будинки досі отримують електроенергію за тимчасовою схемою електропостачання, що не розрахована на нинішню потужність споживання, і це створює серйозні технічні ризики. Необхідно виконувати технічні умови та створювати безпечну схему постачання електроенергії, чого досі не зроблено. Таким чином, усі будинки вкотре постали перед ризиком відключення послуги», – повідомив Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За словами посадовця, міська влада наголошує на тому, що, враховуючи тимчасову схему електропостачання та невиконані технічні умови, житловий комплекс вважається єдиним об’єктом і перевести ОСББ на окремі розрахунки неможливо з правової точки зору.

«Саме тому найголовніший наш заклик до мешканців – домовитись і забезпечити оплату спожитої електрики. Ми неодноразово йшли назустріч людям, коли виникала загроза відключення, збирали збори, укладали графік виплати боргу. Однак тепер, зважаючи на жорсткі правила Закону України «Про ринок електричної енергії», електропостачальник зобов’язаний подати заявку на відключення через наявність боргу у споживачів. Голови ОСББ мають донести цю інформацію до жителів, щоб не допустити відключення близько 3 тисяч квартир», – сказав Петро Пантелеєв.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський легалізував гральний бізнес

Read More →