Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

Київська влада оголосила тендер на будівництво нового Центру захисту тварин в Дарницькому районі

By   /  26 Липня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Комунальне підприємство “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” оголосило 23 липня на майданчику Prozorro тендер на будівництво Центру захисту тварин на вулиці Автопаркова в Дарницькому районі Києва очікуваною вартістю 152,5 млн гривень. Його розмістять на ділянці площею понад 2,6 га.


Початок аукціону заплановано на 27 вересня 2019 року, побудувати його повинні до 31 грудня 2022 року. Центр загальною площею 10,8 тис. кв.м буде складатися з:

  • ветеринарної клініки площею 4,9 тис. кв.м
  • карантинного блоку з гаражами – 1,5 тис. кв.м
  • готелю для собак і котів – 1,5 тис. кв.м
  • притулку для котів – 584 кв.м
  • вольєрів для собак – 2,1 тис. кв.м
  • трансформаторної підстанції і газової котельні

Центр буде розрахований на перебування 227 котів і 763 собак.

Нагадаємо, що в бюджеті Києва на 2019 рік було передбачено 2 млн гривень на будівництво офіційного кладовища для тварин. Закінчити будівництво комплексу для поховання домашніх вихованців в передмісті Києва планувалося до кінця 2020 року. Після його відкриття все стихійні кладовища повинні бути ліквідовані, а власників, які продовжать поховання тварин в недозволених для цього місцях, будуть штрафувати.

КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” підпорядковується Департаменту міського благоустрою КМДА, яке очолює Андрій Фіщук. Діяльність цього департаменту курирує заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Комунальним підприємством з січня 2019 року тимчасово керує Наталя Мазур. До цього, з 18 жовтня 2017 року, КП очолював Михайло Заславський.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

Read More →