Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Родина Мамоянів займається рекетом на ринку видобутку піска

By   /  17 Серпня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Новообраний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Суто Мамоян,  за підтримки свого брата – працівника Генпрокуратури Рустама Сутко здійснює тиск на підприємців, які займаються видобутком та реалізацією піску на Київщині.


Про це під час мітингу під стінами Офісу Президента України заявив Валерій Шевчик, співвласник  компанії «Позитив». 

За словами підприємця, кілька місяців тому до нього прийшли невідомі люди, нібито від Суто Мамояна, та запропонували співпрацю: «Нам було заявлено: якщо ви не будете нам платить і не будете з нами працювати, ми вас закриємо і ви не будете працювати на цьому ринку. Тобто – це рекет».

Бізнесмен відмовився від пропозиції, і почались проблем. Кожного дня молодики спортивної статури фізично блокують діяльність підприємства: перешкоджають руху вантажівок, залякують водіїв. Одного разу навіть підклали протитанкову міну.

«Блокується по різному: закладають міни, кидають під колеса сталеві кішки, виходять тітушки з наколками, ходять перед машинами, лягають під колеса, все що завгодно. Виклики поліції нічого не дають, вони не можуть їх затримати за законом, бо ті кажуть: «а ми прості люди, ходимо тут, що ви можете нам зробить?», – розповідає Валерій Шевчик.

Збитки від блокування господарської діяльності за два місяці склали вже 2 мільйони гривень. До Президента підприємець вирішив звернутись після того, як опоненти підкинули на подвір’я його приватного будинку гранату. 

«Це була бойова граната. Няня вийшла на вулицю гуляти, моя маленьку доньку кинулась до неї та ледве не взяла в руки. Слава Богу, що няня затримала її за руку. Я розумію — це було для мене приготовлено, тому що я воюю з цими людьми, але могла загинути моя дитина і родина. В моїй родині чотири сини й маленька донечка, їй 3 роки», – каже Валерій Шевчик.

Чоловік не сумнівається, що за тиском на його родину та на підприємство стоїть Суто Мамоян, новообраний народний депутат України (33-те місце в списку «Опозиційної платформи – За життя» Медведчука та Бойка). Він зацікавлений у перерозподілі оптового ринку торгівлі річковим піском та отриманні надприбутків з  нього.

Як підтвердження, з його боку здійснюється тиск також на інші підприємства з метою встановлення єдиної відпускної оптової ціни на річковий пісок – замість нинішніх 110 гривень за тонну до 170-ти гривень. Різниця в 60 гривень з тонни – це той заробіток, який незаконним шляхом хочуть отримати ці ділки, вказує Валерій Шевчик.

А прикриває такі дії його брат – Рустам Сутко (з невідомих причин чоловік змінив своє прізвище) – керівник відділу Генеральної прокуратури України, який координує роботу нового та дуже впливового Державного бюро розслідувань. 

Валерій Шевчик просить Президента Україні Володимира Зеленського втрутитись в цю ситуацію. Та відреагувати як на силовий тиск, так і на відсутність адекватної реакції з боку правоохоронних органів. 

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Позапланові перевірки знову в дії

Read More →