Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Богдан міг тиснути на Конституційний суд на користь Януковича — ЗМІ

By   /  9 Жовтня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Речь идет о решении КСУ в 2010 году об индивидуальном членстве депутатов в коалиции.


Глава Офісу президента Андрій Богдан — фігурант кримінальної справи про узурпацію влади колишнім президентом Віктором Януковичем. Про це повідомляє Kyiv Post.

Відзначається, що після євромайдан колишній суддя Конституційного суду Петро Стецюк дав свідчення, що у 2010 році Богдан чинив на нього тиск, щоб змусити винести рішення на користь Януковича.

Йдеться про рішення, яким Конституційний суд дозволив індивідуальне членство депутатів в коаліції фракцій, фактично дозволивши існування депутатів- “тушок”, які допомогли Януковичу взяти під контроль парламент. Сам суддя Стецюк тоді не підтримав це рішення.

Про існування такого свідоцтва Kyiv Post повідомили два джерела, які мали доступ до матеріалів справи. Стецюк відмовився коментувати своє свідоцтво. Богдан назвав свідчення “брехнею”.

Повідомляється, що в той час, коли Конституційний суд виніс рішення, Богдан був уповноваженим з антикорупційної політики в уряді Миколи Азарова. Цю посаду він обіймав у 2010-2014 роках. За судову систему в адміністрації Януковича тоді відповідав Андрій Портнов, якого Богдан називає своїм давнім другом.

Kyiv Post зазначає, що управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка підготувало підозра одному з колишніх суддів Конституційного суду у справі про узурпацію влади Януковичем, і працювало над підозрами іншим суддям Конституційного суду. Однак, за словами Горбатюка, колишній генеральний прокурор Юрій Луценко заблокував цю підозру, відмовляючись його підписувати.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Позапланові перевірки знову в дії

Read More →