Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

На переатестацію не допустили 200 прокурорів

By   /  19 Жовтня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

До переатестації в Офісі генпрокурора не допустили понад 200 прокурорів ГПУ. У тому числі та Сергій Горбатюк.


Керівника Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергія Горбатюка і ще понад 200 прокурорів не допустили до переатестації на посади в Офіс генпрокурора. Про це в Facebook повідомила журналіст Ірина Ромалійська.

За її словами, Горбатюк, Олексій Донський і ще понад 200 прокурорів Генеральної прокуратури не допущені до переатестації, яка необхідна для переходу на посади в Офіс генпрокурора. Зокрема, для допуску необхідно було подати заяву зі згодою на те, що під час співбесіди може братися до уваги анонімна інформація про прокурора, яка не підлягає офіційному підтвердженню.

“Деякі прокурори вирішили не йти на це порушення закону… У результаті – вони відмовилися підписувати таку заяву… Що в підсумку? У підсумку до атестації не допустили. За моїми даними, йдеться більш ніж про 200 прокурорів з ГПУ (всього їх близько 1300). Деяких з недопущених вже звільнили”, – додала Ромалійська.

Зазначимо, в коментарях до її посту Горбатюк зазначив, що питання не тільки в “анонімках”, а й в порушеннях в реформі Генпрокуратури.

“У поліції саме так і сталося – велика частина звільнених відновилася. Ті ж граблі тільки під новим соусом”, – наголосив він.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →