Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Верховна Рада на цьому тижні займеться анбандлінгом і боротьбою з кнопкодавством

By   /  28 Жовтня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Протягом найближчого тижня Верховна Рада розгляне у другому читанні законопроект про анбандлінге, а також в першому – про кримінальну відповідальність за непересональное голосування депутатів у парламенті. Про це свідчить інформація, оприлюднена на сайті Ради .


Так, на засіданні у вівторок, 29 жовтня , в план роботи сесії буде внесено низку додаткових питань. У першому читанні планується розглянути деякі законопроекти – в тому числі, про соцгарантії окремим учасникам АТО; особисте голосування нардепами і кримінальної відповідальності за кнопкодавство.

Також буде розглянуто питання про ратифікацію угоди з США про відкриття інформації про рахунки американців в Україні (застосування закону Сполучених Штатів FATCA) і проекти змін українського законодавства у зв’язку з цим. Крім того, нардепи розглянуть пропозицію створити Тимчасову слідчу комісію (ТСК) Ради з розслідування трагедії 2 травня 2014 року в Одесі.

У середу, 30 жовтня, Рада планує ратифікувати угоду з Малайзією про уникнення подвійного оподаткування, а також узгодити внесення змін до подібні угоди з Кіпром і Великобританією. Також депутати голосуватимуть за перейменування населених пунктів, в тому числі міста Переяслав-Хмельницький Київської області.

У першому читанні розглянуть законопроект про встановлення мораторію на суцільну вирубку лісів і зелених насаджень. Також буде внесено до порядку денного і розглянутий законопроект, присвячений встановленню додаткових гарантій збереження лісів. У другому читанні депутати голосуватимуть за проект закону про введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону. Народні депутати працюватимуть в комітетах, фракціях і групах у другій половині дня.

На четвер, 31 жовтня,  заплановано розгляд урядового законопроекту про протидію відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом. Відразу після цього – скандальні проекти змін до податкової системи № 1209 і 1210 і альтернативні. Крім того, депутати мають намір розглянути урядовий законопроект про спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад областей та АРК. У плані роботи урядовий законопроект про публічних електронних реєстрів.

У другому читанні голосуватимуть за запровадження середньострокового планування утримання доріг; за зміни до держбюджету на 2019 рік. Також на четвер запланували остаточне голосування за законопроект про проведення анбандлінга газотранспортної системи.

У повторному першому читанні намір розглянути законопроект про порядок ліцензування госпдіяльності. Мають намір включити до порядку денного і прийняти рішення щодо проекту змін до закону “Про ринок електричної енергії”.

У п’ятницю, 1 листопада, відбудеться Година запитань до уряду. Спікер парламенту Дмитро Разумков під час погоджувальної ради анонсував обговорення питань регіонального розвитку і реформи децентралізації.

План роботи на цей день містить законопроект “щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду”, а також щодо зменшення кількості пластикових пакетів в цивільному обороті.

    Print       Email
  • Published: 3 роки ago on 28 Жовтня, 2019
  • By:
  • Last Modified: 28 Жовтня, 2019 @ 12:08 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →