Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

ГПУ: У справі ПриватБанку можуть з’явитися нові фігуранти

By   /  28 Жовтня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Генпрокуратура і НАБУ почали об’єднувати провадження за ПриватБанком, щоб розслідувати їх швидше.


До справи про виведення коштів з ПриватБанку його колишніми власниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим можуть бути причетні колишні високопоставлені чиновники.

Про це заявив генпрокурор Руслан Рябошапка в інтерв’ю виданню Апостроф у понеділок, 26 жовтня. 

“Треба розуміти, що за ПриватБанком величезний обсяг матеріалів. Це все треба аналізувати. Плюс це складна сама по собі справа. Вона не настільки проста, як може виглядати на перший погляд. До нього можуть бути залучені не тільки колишні бенефіціари, а й колишні високопоставлені чиновники. Тому результат може бути насправді цікавим і непередбачуваним”, – сказав він. 

Рябошапка також повідомив, що зараз існує дві справи за ПриватБанком: одна в ГПУ, а інша — в Національному антикорупційному бюро (НАБУ). Їх почали об’єднувати. 

“І там, і там зібрані великі масиви матеріалів, тому що було проведено дуже багато слідчих дій і є сенс зараз об’єднати ці два виробництва в одне… і рухатися вже далі швидше. Ми зараз це робимо, передаємо справи, які у нас є, в НАБУ і, відповідно, далі будемо рухатися одним шляхом, а не паралельними. Я думаю, що ми теж можемо мати тут процесуальний результат”, – зазначив генпрокурор.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →