Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Дарницький  >  Current Article

Дарницький вокзал у Києві вже ніхто не збирається добудовувати

By   /  28 Жовтня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

В Укрзалізниці не бачать доцільності добудовувати вокзал


Укрзалізниця не буде добудовувати Дарницький вокзал в столиці, оскільки не бачить економічної доцільності проєкту.

Про це сказав директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики УЗ Антон Саболевський під час дебатів «Державні інфраструктурні монополії: залишити не можна приватизувати», повідомляє ЦТС.

«Дарницький вокзал – це складна тема. Історія вже трохи пішла вперед – там побудувалася певна кількість комерційних центрів навколо. Тому поки ми не бачимо економічної доцільності добудовувати цей об’єкт», – заявив він.

Нагадаємо, у 2015 році Укрзалізниця мала намір відкрити в недобудованому будинку Дарницького вокзалу адміністративну частину, торговий комплекс і вела переговори про можливе відкриття там готелю.

«Ми робимо експертизу цієї будівлі, після чого проєкт буде розбитий на три черги. Перша черга — це буде та частина будівлі, яка розташована найближче до існуючого вокзалу, ми там хочемо зробити «Укрзалізницю new». В існуючому головному офісі УЗ залишиться тільки апарат управління самого ПАТ, а всі нові компанії, які будуть створюватися (пасажирська, вантажна, промислова) будуть розташовуватися в будівлі Дарницького вокзалу», – казав у грудні 2015 року на той момент в.о. голови правління УЗ Володимир Завгородній.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

Ковалі чужого горя на столичних Позняках або дещо про кримінальні методи «роботи» Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Києві

Read More →