Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Мешканців гуртожитку в Києві прийшли виселяти “тітушки”

By   /  7 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Озброєні молодики затіяли колотнечу і намагалися силою виселити людей з гуртожитку. Кличко заявив, що зловмисники затримані.


У Києві “тітушки” приїхали виселяти мешканців гуртожитку на вулиці Польовій, 19. Про це повідомляє Київ Оперативний у Facebook в четвер, 7 листопада.

Гуртожиток належить тресту Київміськбуд-2. Близько 11 ранку біля гуртожитку почали збиратися невідомі особи. Відео з місця подій свідчить, що до жителів звернувся нібито співробітник виконавчої служби та зачитав рішення суду щодо виселення мешканців однієї з кімнат гуртожитку з переселенням в інший гуртожиток.

Жителі заявили, що зазначених ними осіб поки немає вдома, і не дали йому змогу увійти в приміщення, щоб переконатися в цьому.

Після цього люди із закритими обличчями в бронежилетах і нашивки почали із застосуванням сили відстороняти людей від входу в будівлю. Почалася бійка, в якій брали участь також молоді люди в цивільному. На місці також перебували співробітники поліції.

Міський голова Києва Віталій Кличко пізніше повідомив, що особи, які намагалися силою виселити людей з аварійного гуртожитку на вулиці Польовій, затримані.

“Мені щойно зателефонував начальник столичної поліції. За його словами, особи, які намагалися силою виселити людей з аварійного гуртожитку на вулиці Польовій — затримані. Зараз тривають слідчі дії. Поліція запевняє, що контролює ситуацію. Я також вкотре звертаюся до власників гуртожитку і його жителів з проханням всі спірні питання вирішувати мирним і законним шляхом”, – наголосив Віталій Кличко.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

Read More →