Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

На Портнова завели справу за погрози журналістам

By   /  7 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Провадження відкрито після висловлювань юриста на адресу журналістів видання Радіо Свобода.


Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом висловлювань юриста Андрія Портнова на адресу журналістів Радіо Свобода, повідомляє прес-служба поліції в четвер, 7 листопада.

Зазначені відомості кваліфіковані за двома статтями Кримінального кодексу України: перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч. 2 ст. 171) і погроза або насильство до журналіста за (ч. 1 ст. 345-1).

Раніше Портнов виклав у своєму телеграм-каналі персональні дані водія знімальної групи Схем. Серед опублікованого – захищена законом інформація: повні паспортні дані та домашня адреса водія, номери його авто, а також дані, що свідчать про стеження за його місцем проживання.

У відповідь Схеми заявили про тиск на журналістів з боку Портнова.

“Редакція розцінює публікацію Андрієм Портновим персональних даних водія програми як прямий тиск на команду Схем. Ми вважаємо дослідження впливу Андрія Портнова і його зв’язків з українською владою суспільно важливою ​​інформацією, а його обличчя – публічним. Тому редакція не планує припиняти роботу над цією темою через тиск шляхом публікації персональних даних членів знімальної групи або через тиск в будь-який інший спосіб”, – сказано в заяві журналістів.

Згодом Андрій Портнов пригрозив всій редакції Схем публікацією “їхньої особистої та персональної інформації”, а також “аналізом приватного життя і ненав’язливим супроводом в темний час доби”.

“Думаю, буде не зайвим і періодична показова прогулянка з біноклем біля місця проживання, аналіз приватного життя і ненав’язливий супровід в темний час доби в автомобілі з опущеними козирками і затемненими шибками”, – писав Портнов.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

Read More →