Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

За п’яне водіння планують ввести арешт

By   /  11 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

У МВС хочуть перенести відповідальність за водіння у п’яному вигляді з Кримінального кодексу до Адміністративного і доповнити арештом.


МВС України пропонує повернути норму про відповідальність за водіння автотранспортним засобом в стані сп’яніння з Кримінального кодексу до Адміністративного.

Про це в п’ятницю, 8 листопада, заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляє Інтерфакс-Україна

“Ми будемо вносити пропозицію повернути відповідальність за водіння автотранспортного засобу в алкогольному сп’янінні й запропонуємо доповнити штраф адміністративним покаранням — адмінарештом. У разі якщо перший раз — п’ять днів (арешту. – ред.), повторно – 10 днів, якщо ще раз повторно — до 15 днів”, – розповів Геращенко на слуханнях комітету з питань правоохоронних органів. 

Він нагадав, що таке правопорушення як водіння транспортом в стані сп’яніння, відповідно до закону, який має набути чинності, відноситься до кримінальних злочинів. 

“Але зараз ми бачимо, що це не поліпшить попередження проблем, а зробить навпаки”, – сказав Геращенко, зазначивши, що такий стан справ може заблокувати роботу патрульної поліції.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →