Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Зеленський винесе питання продажу сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум

By   /  11 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Президент України Володимир Зеленський заявив, що питання про дозвіл на продаж землі сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, які засновані іноземцями винесуть на всеукраїнський референдум.


Про це Зеленський повідомив у своєму відеозверненні.

«Тому прийнято наступне рішення: між першим та другим читанням у діючий проєкт закону будуть внесені правки, згідно з якими право продавати та купувати землю матимуть лише українські громадяни та українські компанії, засновані українськими громадянами. Іноземці та компанії, які мають серед засновників іноземців отримають право купувати українські земельні ділянки тільки у випадку, якщо на це буде дано згоду народу України на всеукраїнському референдумі. Відповідний пункт буде міститися у закону», — повідомив Зеленський.

Президент додав, що найближчим часом Верховна Рада завершить роботу над запровадженням механізму загальноукраїнського референдуму, а українці отримають право вирішувати важливі питання шляхом участі у таких голосуваннях.

Зеленський вважає, що питаннями ринку сільськогосподарських земель часто маніпулюють деякі політики, яким «не вигідно надавати українцям право володіти землею».

Нагадаємо, що відповідно до останніх опитувань групи «Рейтинг», 53% українців виступають проти скасування мораторію на продаж землі, водночас 70% підтримують надання фермерам права продавати та дарувати свої земельні паї, але виключно українцям та українським компаніям.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

Ковалі чужого горя на столичних Позняках або дещо про кримінальні методи «роботи» Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Києві

Read More →