Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Жителі Дарницького району Києва просять встановити світлофор на переході через вулицю Тростянецьку

By   /  29 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Місцеві жителі просять столичну владу встановити світлофор на пішохідному переході в районі будинку №2 по вул. Тростянецькій в Дарницькому районі Києва. Необхідність світлофора в цьому місці вони пояснюють інтенсивним рухом пішоходів. 


Депутат Лариса Дегтярьова (фракція “Солідарність”) попросила Віталія Кличка нарешті  вирішити питання з установкою світлофора на пішохідному переході в районі будинку №2 по вул. Тростянецькій в Дарницькому районі столиці. Жителі цієї вулиці вже третій рік добиваються установки світлофорного об’єкта в місці, де розміщені зупинки громадського транспорту і спостерігається інтенсивний рух пішоходів.  

Депутат повідомила, що ще в 2017 році неодноразово зверталася з цього питання в КП “Центр організації дорожнього руху” (раніше – КП “Київдорсервіс”), на що отримала відповідь про включення даного світлофорного об’єкта до переліку на установку, передбаченим розпорядженням КМДА від 29 березня 2017 року. 

“У межах виділених бюджетних асигнувань для КП” Київдорсервіс “та відповідно до плану на 2017 рік були проведені процедури державних закупівель з проектування світлофорних об’єктів відповідно до адресним переліком, затвердженим вищезгаданим розпорядженням КМДА, але проектування необхідного світлофорного об’єкта не було передбачено планом державних закупівель на 2017 рік, тому КП “Київдорсервіс” запланувало його проектування на 2018 рік “, – йдеться в депутатському зверненні. 

Дегтярьова зазначила, що в 2019 році КП “Центр організації дорожнього руху» надало відповідь про те, що проектно-кошторисна документація на світлофор так і не була розроблена, і на 2020 рік це фінансування знов не передбачене. 

Депутат звернулася до мера Києва з проханням вишукати можливість і виділити фінансування на розробку проектно-кошторисної документації та встановлення світлофорів на пішохідному переході через вул. Тростянецької, де неодноразово траплялися ДТП зі смертельними наслідками. 

    Print       Email
  • Published: 6 місяців ago on 29 Листопада, 2019
  • By:
  • Last Modified: 29 Листопада, 2019 @ 7:02 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Сім’я Зеленських заробила 28 мільйонів за рік

Read More →