Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Уся територія України буде оцифрована – Гончарук

By   /  29 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук запевняє, що усю територію України оцифрують вже наступного року.


Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Усю територію України оцифрують вже наступного року! Міжнародний тендер на здійснення такої аерофотозйомки вже оголошено. Це означає, що Україна матиме якісні й точні 3D-моделі лісових масивів, виробничих споруд, а також класифікації будівель, рослинності, ліній електромереж та багато іншого”, – повідомив Гончарук.

За його словами, уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи. Так, кадастри природних ресурсів і топографічні карти матимуть достовірні дані про території. Їх використовуватимуть і в проєктуванні українських доріг.

На переконання Прем’єра, це здешевить процес і зекономить час на будівництво, натомість – якість лише зросте.

 

Гончарук зазначив, що завдяки аерофотозйомці можна буде ефективно зрошувати землі, що позитивно вплине на врожайність. Окрім того, держава зможе попереджати наслідки й ефективно реагувати в разі складних погодних ситуацій – затоплень, повеней, землетрусів.

“Безумовно, очікуємо на потужний економічний ефект — інвестори зможуть легко проєктувати об’єкти, вкладати гроші в українську інфраструктуру. Адже щоби збудувати щось на землі, необхідно отримати дозвіл. А для цього держава повинна бодай мати інформацію про певну ділянку території” – написав він.

Гончарук розповів, що цим активно і займається Держгеокадастр. Адже за три місяці на публічній кадастровій карті з’явилося шість нових інформаційних шарів.

Загалом, підкреслив Гончарук, уже є відомості про 20,9 млн земельних ділянок — загальною площею 43,8 млн га.

 

Прем’єр зауважив, що важливим напрямком роботи служби є і державний контроль за використанням та охороною земель. Лише цього тижня здійснено 755 перевірок. Результат — виявлено 301 порушення земельного законодавства. Обсяг заподіяної шкоди сягає 1 млн грн, із яких до бюджету в добровільному порядку відшкодовано майже 700 000 грн.

Гончарук підкреслив, що це проміжні результати.

    Print       Email
  • Published: 6 місяців ago on 29 Листопада, 2019
  • By:
  • Last Modified: 29 Листопада, 2019 @ 6:44 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Сім’я Зеленських заробила 28 мільйонів за рік

Read More →