Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

У Кабміні хочуть скасувати паперові квитанції

By   /  29 Листопада, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Новий сервіс планують запустити протягом 1-3 місяців.


Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет анонсував створення нового сервісу, який дозволить відмовитися від паперових квитанцій про оплату.

” Ми рлануємо запустити сервіс, який дозволить позбутися від такого явища, коли чиновники вимагають від громадян квитанцію про оплату (часто ще й з мокрою печаткою)“, – написав він сьогодні, 29 листопада, у себе на сторінці Facebook.

За словами Дубілета, сервіс буде схожий на той, який запустили раніше (pb.ua/check, на якому можна перевірити квитанцію ПриватБанку по її номеру). Новий працюватиме для всіх банків.

” Ми створимо веб-сторінку (наприклад, check.gov.ua), до якої через просте і надійне API зможуть підключитися будь-які українські банки. Користувач заходить на сторінку, вводить номер квитанції – і бачить її на екрані. При необхідності можна скачати її з накладеним ЕЦП (електронним цифровим підписом, ред.) “, –  зазначив він.

Таким чином, зробивши платіж, квитанцію про оплату можна показати з телефону.

Дубілет додав, що після запуску нового сервісу уряд зобов’яже всі держоргани переглянути свої процедури і не вимагати паперових квитанцій.

Так як регулювання нового сервісу  проходить на рівні Кабміну, а не Верховної Ради, його планують запустити протягом 1-3 місяців.

    Print       Email
  • Published: 6 місяців ago on 29 Листопада, 2019
  • By:
  • Last Modified: 29 Листопада, 2019 @ 1:06 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Сім’я Зеленських заробила 28 мільйонів за рік

Read More →