Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Верховна Рада скасувала державну монополію на виробництво спирту

By   /  3 Грудня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

В Україні скасували державну монополії на виробництво спирту. Робити це зможуть будь-які підприємства незалежно від форми власності при наявності системи відеоспостереження.


Верховна Рада України у вівторок, 3 грудня, ухвалила у другому читанні та в цілому президентський законопроєкт про скасування державної монополії на виробництво спирту. Відповідний законопроєкт підтримали 284 народних депутати.

Документ передбачає скасування державної монополії на виробництво спирту з 1 липня 2020 року. Виробляти спирт за наявності ліцензії зможуть будь-які підприємства незалежно від форми власності. Ліцензію на виробництво спирту видають підприємствам, які мають встановлені цілодобові системи відеоспостереження за виробництвом і відпуском продукції. Відключення систем відеоспостереження є підставою для відмови у видачі ліцензії або її відкликання, зазначається в документі.

Для захисту вітчизняного товаровиробника законопроєкт передбачає, що імпорт спирту до 1 січня 2022 зможуть здійснювати лише уповноважені урядом України державні підприємства. До 1 липня 2021 року передбачена заборона введення в експлуатацію нових об’єктів виробництва спирту. Окрім того законопроєкт вводить зобов’язання на цей період про збереження робочих місць у розмірі 70 відсотків штату на приватизованих підприємствах.

    Print       Email
  • Published: 7 місяців ago on 3 Грудня, 2019
  • By:
  • Last Modified: 3 Грудня, 2019 @ 7:22 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Главу Мінфіну не влаштовує низький курс долара

Read More →