Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Тесть Зеленського працює помічником “слуги народу”

By   /  3 Грудня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Батько Олени Зеленської Володимир Кияшко працює помічником нардепа від “Слуги народу” Олега Бондаренка й опікується темою переробки промислових відходів на дорожнє покриття.


Про це повідомив Громадський рух “Чесно” з посиланням на голову Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

“Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником”, – розповідає в коментарі Руху ЧЕСНО Олег Бондаренко.

Кияшко є помічником Бондаренка на громадських засадах. За словами нардепа, Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів. 

Бондаренко додав, що з батьком Олени Зеленської він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Тоді Кияшко начебто підійшов до “слуги народу” разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

Наразі тесть президента працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів на “Криворіжсталі”, “Запоріжсталі” та інших промислових підприємствах. Зокрема, вивчає їх можливу переробку на дорожнє покриття.

Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри “Будівельні конструкції та споруди” Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну “Будівельні конструкції та будівлі на транспорті”.  

За даними системи YouControl, раніше тесть президента був керівником ТОВ “Криворіжмонолітбуд” і ТОВ “Техноімпульс”, які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Довідка: За законом про статус народного депутата, кожен парламентар може мати до 31 помічника-консультанта. Вони можуть допомагати нардепам на громадських засадах або працювати за трудовим договором, отримуючи зарплату з держбюджету.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Главу Мінфіну не влаштовує низький курс долара

Read More →