Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Суд Києва ухвалив рішення щодо проспектів Бандери й Шухевича

By   /  9 Грудня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Суд повністю задовольнив апеляції Київської міськради й партії Свобода на рішення Окружного адмінсуду Києва від 25 червня.


Шостий апеляційний суд Києва визнав законним перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича. Про це повідомляє РБК-Україна в понеділок, 9 грудня.

“Таким чином апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування проспектів Бандери і Шухевича. Суд повністю задовольнив апеляції Київської міської ради та партії Свобода на рішення Окружного адмінсуду Києва від 25 червня 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що апеляційний суд визнав законним відповідне рішення Київради від 2016 року про перейменування проспектів Московського і генерала Ватутіна.

Нагадаємо, 25 червня Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міськради про перейменування двох столичних проспектів на честь Степана Бандери і Романа Шухевича.

Тоді в суді заявили, що рішення було прийнято зважаючи на порушення процедури щодо перейменування проспектів Московського і генерала Ватутіна, а також у зв’язку з відсутністю належного обґрунтування прийняття даних рішень.

Після рішення суду Київська міська рада пообіцяла, що повторно назве два проспекти на честь Бандери і Шухевича.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський легалізував гральний бізнес

Read More →