Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Ветеран АТО заявив, що йому пропонували взяти на себе вбивство Шеремета

By   /  10 Грудня, 2019  /  1 Comment

    Print       Email
Узятий слідством колишній доброволець заявив, що йому запропонували на вибір чотири резонансні справи в обмін на свободу його дружини.

Узятий слідством колишній доброволець заявив, що йому запропонували на вибір чотири резонансні справи в обмін на свободу його дружини.


Учасник АТО Владислав Грищенко, якого підозрюють у замаху на вбивство в Івано-Франківській області, заявив, що слідство пропонувало йому визнати себе винним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це Грищенко заявив під час виступу в Печерському райсуді Києва, повідомляє в понеділок, 9 грудня, Українська правда

“До мене прийшла ця особа, слідчий чи хтось такий, – і він не сказав, у якій справі він прийшов. Він тільки прийшов і подав мені ось такий гарний папірець, де були дуже чітко чотири фотографії. На одній був Шеремет, якого підірвали, на другій був Жуков, Шаповал, журналістка, і місце вибуху на Чонгарі, коли електроенергію в Крим не поставляли. І знаєте, що мені сказали? Мені сказали, бери одну зі справ на себе, і твоя дружина виходить (з-під арешту. – ред.)”, – сказав Грищенко. 

Ветеран АТО також попросив, щоб до матеріалів справи долучили відео з кабінету, де він розмовляв зі слідчим. 

Він також стверджує, що, крім слідчого, до нього приходили інші правоохоронці “у званні полковник і майор”, які теж пропонували йому взяти на себе провину в резонансних справах. 

9 грудня Печерський райсуд продовжив терміни розслідування у справі про замах на вбивство на Івано-Франківщині до 16 лютого 2020 року.

Слідчий просив продовжити терміни до 16 березня, однак суд задовольнив його клопотання лише частково. 

Дружина Грищенка – Інна, яка теж є підозрюваною у цій справі, – заявила в суді, що її тримають під вартою для тиску на чоловіка.

    Print       Email

1 Comment

  1. […] Читайте також:  Вбивство Шеремета: учасник АТО заявив, що йому пропону… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський легалізував гральний бізнес

Read More →