Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

“Застрахуй дім і здоров’я” – керівництво НБУ розповіло про погрози

By   /  12 Грудня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Про смс-повідомлення з погрозами на свою адресу розповіла заступник голови Нацбанку. Напередодні також поліція отримала повідомлення про замінування сусіднього будинку.


Перший заступник голови правління Нацбанку Катерина Рожкова заявила про смс-погрози на свою адресу і “терор” з боку мітингувальників.

Про це вона в четвер, 12 грудня, написала на своїй сторінці у Facebook

“Тиск на мене і нашу команду посилюється. Три дні поспіль вранці “мітингувальники” біля будинку намагаються перешкоджати моєму виїзду на роботу. Доводиться викликати поліцію і їхати на поліцейському авто”, – повідомила Рожкова на своїй сторінці у Facebook. 

Вона додала, що вчора отримала повідомлення з погрозами. Після чого ввечері приїхала поліція із саперами для перевірки повідомлення про замінування сусіднього будинку, воно виявилося неправдивим.

На думку Рожкової, анонім просто помилився адресою. 

“Ці погрози я сприймаю як реальні, пов’язані з виконанням мною службових обов’язків на посаді першого заступника голови НБУ. З огляду на мітинги під стінами НБУ, під будинками, у яких проживаю я і Яків Смолій, постійно образливі виклики на нашу адресу і на адресу наших колег з боку “мітингувальників”, вчора я звернулася з відповідною заявою до правоохоронних органів. Терор, на жаль, триває”, – написала вона. Рожкова додала, що якщо в такий спосіб дехто хоче “відкотити” реформу фінсектору і зупинити налагоджену роботу НБУ, то він дуже помиляється. “Не дивлячись на тиск, позиція НБУ незмінна – колишні власники банків повинні нести відповідальність за виведення коштів і доведення банків до банкрутства”, – резюмувала вона. 

Рожкова також опублікувала зображення із погрозою в смс і матеріалами з націоналізації ПриватБанку, назвавши їх “тизером” роботи, яку проводить НБУ.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →