Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Чиновників Артемсолі та СБУ викрили на “відкатах”

By   /  25 Грудня, 2019  /  No Comments

    Print       Email

Розмір так званого “відкату” встановлювався в розмірі 15% від суми укладених договорів.

 Слідчі Державного бюро розслідувань викрили схему вимагання 800 тисяч гривень чиновниками держпідприємства стратегічного значення Артемсіль і співробітниками правоохоронних органів.


Про це повідомляє прес-служба ДБР у середу, 25 грудня. Відзначається, що гроші вимагали за сприяння в прискореному і безперешкодному перерахуванні коштів за виконані підрядні роботи, замовником яких було держпідприємство.

“Вимагання так званих “відкатів” відбувалося систематично в рамках злочинної схеми, організатори якої затримані”, – йдеться в повідомленні.

У ДБР додали, що в схемі брали участь заступник начальника управління СБУ в Донецькій і Луганській областях, заступник начальника одного з відділів СБУ в Запорізькій області, а також ряд службових осіб Артемсолі.

Також повідомляється, що чиновники створювали штучні перешкоди підрядникам під час процедури підписання актів виконаних підрядних робіт за укладеними договорами, а також затягували строки перерахування грошей за виконані роботи. “Розмір так званого “відкату” встановлювався в розмірі 15% від суми укладених договорів”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці відкрили справу за статтею про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

    Print       Email
  • Published: 2 місяці ago on 25 Грудня, 2019
  • By:
  • Last Modified: Грудень 25, 2019 @ 6:03 pm
  • Filed Under: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

Read More →