Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Голосіївський  >  Current Article

Поїзд далі не їде. Звільніть, будь ласка, свої гаманці. Або, як депутати ВР Столар та Абрамович підставляють Київську мерію з будівництвом метро на Виноградар.

By   /  13 Січня, 2020  /  3 494 коментарі

    Print       Email

У січні 2018 року Київський метрополітен оголосив тендер на будівництво гілки на Виноградар. У столичному метрополітені розраховували, що за 6,3 млрд грн їм від “Сирця” за три роки побудують дві станції метро.


Планується побудувати ділянку від станції “Сирець” до станції “Проспект Правди” з двома станціями (“Мостицька”, “Проспект Правди”) і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції “Виноградар” (перша черга будівництва).

Згідно з інформацією в системі ProZorro, пропозиції на торги подали три компанії, до участі в тендері були допущені ПАТ “Інтербудтоннель” і ПАТ “Київметробуд”.

У вересні 2018 року тендер на будівництво метро на Виноградар скасували.

Через “неможливість усунення порушень, які виникли у сфері державних закупівель”. КП “Київський метрополітен” відхилив пропозицію учасника, компанії “Адамант”, пославшись на ненадання і невідповідність деяких тендерних документів. ТОВ “Будівельна компанія “Адамант” подало скаргу до АМКУ, через що метрополітен призупинив торги.

10 вересня 2018 комунальне підприємство “Київський метрополітен” оголосило новий тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену. Перемогла компанія ПАТ «Київметробуд», заявивши нижчу ціну — 5,981 млрд грн, що на 12,214 млн гривень менше за очікувану вартість.

В аукціоні брали участь ще дві компанії – київська «Інтербудмонтаж» та харківська «Тунельбуд». Документи останньої було відхилено.

Протокол закриття аукціону на будівництво лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі.

Всі ці затримки зі скасуванням тендеру, оскарженнями рішення та проведенням повторного тендеру дало змогу вкрай зацікавленим особам викупити значну частку акцій ПАТ “Київметробуд”, яке на той момент вважався головним претендентом на перемогу в аукціоні на будівництво метро вартістю майже 6 млрд грн. 

Пізніше стане відомо, що головний акціонер Сергій Кияшко, був дуже зацікавлений у перемозі в тендері на будівництво метро на Виноградар, оскільки, за таких обставин його акції піднімаються у ціні.

Раніше компанію пов’язували з Героєм України Володимиром Петренком, проте з квітня 2018 року він перестав бути головою її правління.

У вересні 2018 року, у ПАТ “Київметробуд” змінився склад акціонерів, кінцевим бенефіціаром став російський бізнесмен – Сергій Кияшко, якому відійшла майже половина акцій підприємства. Частки українських бізнесменів перейшли до офшорних компаній.

Пакет у 15% акцій «Київметробуду» придбав невідомий донині приватний фонд «Сан Капiтал Прайвiт Фаундейшн» із Панами. Судячи з розміру пакету, панамському офшору перейшли акції, що раніше належали ТОВ «КУА АПФ «Далiз-Фiнанс» (ЗНПВІФ «Альфа-Прiоритет»), а до того – компанії «Березаніа Холдинг Лтд» із Кіпру. Цей офшор «Березаніа» був одержувачем коштів у схемі ТОВ «Прем’єр Лізинг» часів Януковича.  «Прем’єр Лізинг» отримував мільярдні замовлення в системі «Укрзалізниці», а «Berezania Holding Ltd» отримувала відсотки за позикою, котру «Прем’єр Лізинг» узяв у британської «Burlesk Entertainment LLP».

Згодом стане відомо, що саме ці 15 відсотків Кияшко Сергій віддав у якості зарахування боргу, який він мав перед третьою особою вже довгий час.

Також по 23% акцій «Київметробуду» купили кіпрська «Катсана Лтд» («Catsana Ltd») та британська «Контемпорарi Констракшн Сiстемз Ллп» («Contemporary Construction Systems Llp»). До того цими пакетами володіли ПрАТ «Iнтровест» і ПрАТ «Вестiнтро».

За даними реєстру Британії, фірмою «Contemporary Construction Systems Llp» до вересня управляла белізька «Gevers Invest Ltd». Остання до 2015 року опосередковано володіла ТОВ «Смайл Холдінг Україна». Цей холдинг раніше належав доньці ексголови СБУ Валентина Наливайченка, а він сам керував групою радників холдингу у 2010-2012 роках.

В Україні «Contemporary Construction Systems Llp» також є основним акціонером ПрАТ «Страхова компанія «Укрпромстрах» і ПрАТ «Страхова компанія «Софійська брама».

У жовтні 2018 року новий склад акціонерів звільняє генерального директора компанії -професійного метробудівця з великим досвідом роботи у ПАТ «Київметробуд» – Олександра Метелицю, а замість нього заводить номінального, підконтрольного керівника  маловідомого 25-річного будівельника Василя Кобіля.

Раніше він працював технічним директором “Едельвейc БАУ” Петра Кобіля, а до того очолював відділи капітального будівництва “Київ Сiтi Молл” і “Міжнародна логістична компанія”, бенефіціаром яких є гендиректор російської “Amtel Group” Даніель Гупта.

Наглядова рада ПАТ “Київметробуд” обрала в.о. генерального директора Василя Кобіля з чітким терміном роботи – на 3 місяці, завданням, якого було здійснити організаційно-господарські, фінансово-економічні, правові, технічні заходи, спрямовані на реорганізацію підприємства, що мало сприяти фінансовому оздоровленню підприємства, підвищенню ефективності виробництва й т.п.

Відразу після перемоги ПАТ “Київметробуд” у тендері ряд депутатів Київради заявляли про рейдерське захоплення ПАТ “Київметробуд” та писали звернення до мера Києва Віталія Кличка з проханням розібратись у питанні викрадених акцій «Киівметробуду».

На запит «Наших грошей» до Антимонопольного комітету України щодо купівлі акцій ПАТ “Київметробуду” протягом 2018 року, АМКУ заявив, що до нього не надходили заяви про концентрацію у вигляді придбання акцій ПАТ «Київметробуд».

Віталій Кличко дав доручення профільному заступнику з питань транспорту Дмитру Давтяну провести термінову нараду за участю депутатів усіх фракцій, а також керівників правоохоронних структур.

Заступник мера Києва з питань транспорту – Дмитро Давтян

Дмитро Давтян замість наради, на якій мали розглянути справу щодо рейдерського захоплення ПАТ «Київметробуд», заручившись підтримкою нового російського власника ПАТ Сергія Кияшко та народних депутатів від Опозиційної платформи “За Життя”Ігорем Абромовичем та Вадимом Столаром, швидко закрив справу, та почав всіляко сприяти якнайшвидшому виділенню коштів для ПАТ «Київметробуд».

https://i0.wp.com/aktivist.info/wp-content/uploads/2020/01/івмівм-1.jpg?fit=565%2C184
Депутати від Опозиційної платформи “За Життя” Вадим Столар (праворуч) та Ігор Абрамович

А будівництво метро «на Виноградар» перетворилося на метро до приватного будівництва нового ЖК “Варшавський квартал”, який будує Вадим Столар.

Згодом через незадовільну роботу та численні зловживання під час виконання покладених на нього обов’язків, в тому числі й при будівництві метро, Дмитро Давтян був звільнений зі скандалом з КМДА.

У листопаді 2018 року, попри ухвалу Печерського районного суду міста Києва №757/52178/16-к від 25.10.2018 року щодо заборони будь-яким державним реєстраторам, приватним нотаріусам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КИЇВМЕТРОБУД» Василя Кобіля зареєстрували у державному реєстрі (без приставки  в.о.) генеральним директором ПАТ “Київметробуд”.

В подальшому, “група” Кияшка, Столара, Абрамовича та Давтяна змінювали топ менеджмент, службу охорону на підконтрольних їм осіб, звільнили із підприємства людей, які не підтримували їхніх поглядів та фактично усунули від контролю за роботою ПАТ “Київметробуд” акціонерів, які незадоволені темпами будівництва та непрофесійною командою, яка використовує грошові кошти не за цільовим призначенням.  

 Наприкінці 2018 року ПАТ “Київметробуд” було отримано аванс – 2,6 млрд грн. (Давтян на цей час ще працює заступником з питань транспортної інфраструктури) й “почав” будувати метро.

За рік будівництва у багатьох активістів з’явились питання щодо швидкості будівництва метро й почали у свою чергу цікавитись в ПАТ “Київметробуд” куди було витрачено авансові кошти в розмірі 2 587 995,00 тис. грн. У відповідь підприємство надало лише інформацію про виконані роботи (станом на 1 жовтня 2019 року).

5 листопада 2019 року на будівництво навідався з нарадою міський голова Віталій Кличко, наголосивши, що місто виконує всі зобов’язання перед ПАТ “Київметробуд”, й натякнув що головний підрядник теж має виконувати свої зобов’язання.

Підрахувавши приблизні роботи та витрачені кошти, активістами було виявлено, що за рік, генеральним директором ПАТ “Київметробуд” Кобілем Василем Петровичем, витрачено 1,5 млрд грн і виконано, але не підписано замовником, роботи на 150 млн грн. Від суми контракту це всього 2,5%.

Незадоволені діяльністю підприємства та маючи наявні докази щодо використання коштів ПАТ “Київметробуд” за нецільовим призначенням», а також вкрай незадовільними темпами будівництва метро на Виноградар, акціонери були вимушені вжити заходів, щоб відновити темпи будівництва метро і повернути професіоналів на роботу у компанію.

17 грудня 2019 року, з дотриманням всіх вимог законодавства відбулись позачергові загальні збори акціонерів, на яких визначились з новим складом Наглядової ради. Скликавши позачергове засідання Наглядової ради було прийнято рішення звільнити з посади генерального директора ПАТ «Київметробуд» Василя Кобілева та призначити на посаду гендиректора Метелицю Олександра Миколайовича.

Сергій Кияшко, Вадим Столар, Ігор Абрамович та Дмитро Давтян, усвідомлюючи що втрачають контроль за ПАТ “Київметробуд” всіма силами намагалися зірвати загальні збори акціонерів. Спочатку банда молодиків, керована начальником охорони Вадима СтолараСергієм Шуляком, намагалась виламати двері, щоб потрапити всередину, безпідставно викликати пожежну охорону та невідкладну допомогу. Коли ці заходи не допомогли, молодики по команді свого керівника Сергія Шуляка почали кидати каміння та трощити вікна та двері у приміщенні, найбільшого удару зазнала актова зала, в якій саме і проходили загальні збори акціонерів. Коли і це не допомогло, почали через розбиті вікна запускати газ та викликати поліцію. У такий спосіб спеціально навчені молодики намагалися зірвати проведення зборів акціонерів.

Втративши “свого” директора – Василя Кобіля, Сергій Кияшко, Вадим Столар, Ігор Абрамович та Дмитро Давтян починають всіма силами не допустити втрати контролю за ПАТ “Київметробуд”. Подають у суди заяви про невизнання проведення загальних зборів акціонерів та просять суди заблокувати внесення будь-яких змін до реєстру мінюсту, беруть під свій контроль реєстраційну службу.  Одночасно з цим починається кампанія у ЗМІ про нібито рейдерське захоплення ПАТ “Київметробуд”. Особливо старається   Канал 112 та ЗМІ, які наближені до партії Опозиційної платформи “За Життя”.

Перевіривши, що судові рішення, які нібито забороняли внесення змін до ЄДР є безпідставними та такими, що не відповідають дійсності, реєстратор таки вніс зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, якими було змінене генерального директора ПАТ «Київметробуд» з Василя Кобіля на Олександра Метелицю.

Василь Кобіль у відповідь на такі дії, подає скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Комісія у “турбо-режимі”, не викликавши на засідання ані реєстратора, ані Метелицю Олександра, не заслухавши доводів  іншої сторони, розглянула скаргу, й скасувала всі дії реєстратора, мотивуючи це тим – що реєстратор порушив рішення судів, які заборонили вносити зніми до реєстру. В цей же день комісія видаляє запис з реєстру в частині змін, які стосувалися генерального директора та повертає Василя Кобіля на посаду гендиректора ПАТ “Київметробуд”.

Розуміючи, що власними силами акціонери, які зацікавлені в будівництві метро та проти незаконного розкрадання підприємства і бюджетних коштів, звертаються із заявами до правоохоронних органів, з доведеними фактами, щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на будівництво метро.

Ось тільки декілька прикладів незаконного виводу грошей, так наТОВ «Емпоріум», на яке  авансом перерахували 45 млн. грн., створене 7 місяців тому, а за адресою місцезнаходження, відомості якої містяться в ЄДР, ніколи про таку компанію не чули. Або компанії зі статутним капіталом в 100 грн. й т.п., але отримали з рахунків ПАТ “Киїметробуд” мільйони.

За останній тиждень 2019 року, з рахунків ПАТ “Киїметробуд” було виведено майже 250 млн. грн.

Крім того, просять звернути увагу на те, що якщо метро буде будуватися такими темпами, то воно ніколи не буде побудоване.

Після того, як пішли такі заяви, на голову наглядової ради та інших осіб, які намагаються довести до верхівки, що «Шановні, робіть щось!», оскільки розкрадаються бюджетні кошти й будівництво метро під загрозою, Столаром, Абрамовичем та Давтяном, а також іншими особами, які замішені у виведені коштів із будівництва метро, починається чинитися опір. А саме, фабрикують кримінальні справи, приходять зі слідчими ДБР з обшуками до помешкань без жодних підстав, маючи на руках роздруковану постанову не підписану жодною уповноваженою особою, а також в якій не вказано прізвище прокурора, який погодив проведення обшуку.

Працівники ДБР, забувши про свої прямі цілі та завдання, для тих хто не знає або забув: ДБР розслідує кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці (від міністрів до начальників ГУ), допомагають Столару, Абрамовичу, Кияшко та Давтяну відшукати у фізичних осіб, які не є ані правоохоронцями, ані слідчими, ані найвищими службовими особами, документацію, яка в подальшому надасть можливість повністю захопити контроль над ПАТ “Київметробуд”.

https://i0.wp.com/aktivist.info/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2020-01-11-at-17.07.01-1.jpeg?fit=565%2C753
Постанова про проведення невідкладно обшуку
Постанова про проведення невідкладно обшуку
Постанова про проведення невідкладно обшуку

З інсайдерських джерел стало відомо, що обшуками та діями слідчих ДБР керував Віталій Опанасенко, який в минулому працював прокурором у воєнній прокуратурі та який вже засвітився у ряді скандалів та був фігурантом справи про фальсифікацію експертизи в кримінальному провадженні.

Віталій Опанасенко

Зараз Сергій Кияшко, Вадим Столар, Ігор Абрамович та Дмитро Давтян ховають гендиректора Василя Кобіля від правоохоронних органів та акціонерів, призначили нового в.о. гендиректора Ю.М. Крапівіна, який раніше займав посаду начальника УСБУ в Рівненській області. Мабуть, Крапівін Ю.М. дуже добре розбирається у метробудуванні!

https://i0.wp.com/aktivist.info/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2020-01-11-at-17.10.13.jpeg?fit=565%2C753
Наказ ПАТ “Київметробуд” підписане в.о. генерального директора Ю.М. Крапівіним

Лоббісти депутатів Верховної ради, ЗМІ, наближені до партії Опозиційної платформи “За Життя” та великі суми грошей, які можна викачати з ПАТ “Київметробуд” роблять свою справу.

Наразі, звичайний внутрішньо корпоративний спір між акціонерами ПАТ “Київметробуд”, який має вирішуватись через господарський суд, перетворили на виставу. Заявляють про рейдерське захоплення! В чому воно проявлене? Хто захопив підприємство? Директор Василь Кобіль? Сам у себе? Цікаво. Незаконні збори? Йдіть до суду. Як тільки акціонери заявили про нецільове використання коштів підприємства, одразу на них починається тиск з боку правоохоронних органів, проводять у них же обшуки за надуманими приводами.

Акціонери намагаються змінити керівництво підприємства, яке наразі здійснює розкрадання цільових коштів, виділених для будівництва столичного метро. Тільки за останній місяць на «фірми-прокладки» було виведено понад 10 млн доларів США, що вже поставило під загрозу своєчасне та безпечне! будівництво метро на Виноградар.

З такими зацікавленими до ПАТ “Киїметробуд” особами, як Сергій Кияшко, Вадим Столар, Ігор Абрамович та Дмитро Давтян, які здатні використовувати для своїх цілей одіозних співробітників ДБР таких як – Віталій Опанасенко, або організувати “турбо-режим” для комісії Мін’юсту з залученням самого міністра, метро на Виноградар ми побачимо не скоро. І будете певні, як тільки, Вадим Столар продасть всі квартири у ЖК “Варшавський квартал”, а КМДА почне питати де метро та гроші виділені на нього, виявиться що ПАТ “Киїметробуд” банкрут, крім виділених коштів на метро, ПАТ “Киїметробуд” матиме ще борги по кредитах, та заборгованість по зарплатах та податках. І прийдеться киянам знову скинутись грошима, на нову “Еліта-центр” тільки в будуванні метро.

Невже ця тема цікава лише журналістам? Коли ж включиться влада та правоохоронні органи? Коли ж, хоча б, призначать комісію щодо перевірки темпів будівництва та проконтролюють рух коштів? У нас крадуть, а ми – мовчимо? Кому це вигідно? І ще багато і багато питань виникають з цього приводу!!!

    Print       Email

3 494 коментарі

 1. CharlesTef :

  MEET HOT LOCAL GIRLS TONIGHT WE GUARANTEE FREE SEX DATING IN YOUR CITY CLICK THE LINK:
  FREE SEX

 2. Barneyhat :

  “I would like to thank you for the efforts you’ve put in penning this website. I’m hoping to see the same high-grade blog posts from you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my own, personal website now ;)”
  ליווי בחיפה

 3. Barneyhat :

  “I would like to thank you for the efforts you have put in penning this site. I am hoping to see the same high-grade blog posts by you later on as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my very own website now ;)”
  נערות ליווי בחיפה

 4. Barneyhat :

  “I needed to thank you for this good read!! I absolutely enjoyed every bit of it. I’ve got you bookmarked to look at new things you postÖ”
  https://sexfinder.co.il/נערות-ליווי-בקריות/

 5. Barneyhat :

  “I would like to thank you for the efforts you’ve put in penning this blog. I’m hoping to view the same high-grade content from you later on as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my very own website now ;)”
  נערות ליווי באילת

 6. ClydeDroky :

  how to write an essay tumblr help writing an essay how to write an essay in 24 hours

 7. Henrykeela :

  cheap essay wriiting service write essay for money what to write for a community service essay

 8. Henrykeela :

  persuasive essay community service writing essays for money site:reverbnation.com/ “essay writing service”

 9. DouglasBon :

  essay writing assistance analytical essay writing college writing essay

 10. Henrykeela :

  an essay benefits of community service writing personal essay best paper essay service

 11. Peterthids :

  help change a plagerized essay writing a dissertation help writing essay conclusions

 12. Donaldfiery :

  online kamagra https://cialiskira.net can you use kamagra if you have lbbb

 13. Donaldfiery :

  kamagra jelly reviews cialiskista any idea where to buy kamagra

 14. Find the Subscribe buttons that should be living over in your sidebar: one is entitled Posts, the other is Comments and each of these is prefaced by an orange button.
  The first thing you’ll want to do is shrink down your current window with the form asking you for your feed URL, so you don’t lose your work thus far, and then navigate over to Blogger. (For the sake of this tutorial we’ll be using Blogger). If you have a WordPress blog, no worries. See the video at the bottom of this page.
  카지노사이트

 15. Now, we all know by now that RSS stands for really simple syndication, but the “really simple” part somehow escapes us when we are petitioned to enter our blog’s RSS feed URL into a form.
  this really isn’t the desired scenario. And no, trying to submit the form without the requested feed URL doesn’t fly, even if you pound Submit or Save repeatedly. Some gremlin has been there ahead of you and has sussed this out already, and that little gremlin knows this is what you’ll try to do.
  바카라사이트

 16. A typical scenario is that you might be trying to add your blog to a blogging directory and you hit a wall when petitioned for that damn feed URL. The awful part of all this is that if you don’t play ball, your blog doesn’t get listed in these directories. For bloggers who are trying to gain an audience,
  Nope, you have hit a roadblock. If most of you are honest, at this juncture, you click the little x up in the corner to make the bad form go away, telling yourself you’ll do it when you aren’t so busy. Right.
  라이브카지노

 17. Aaronrhymn :

  buy sildenafil citrate online amazon viagra over the counter viagra substitute walmart

 18. Johnnyflend :

  sildenafil biogaran 100 mg acheter viagra composition viagra

 19. MEET HOT LOCAL GIRLS TONIGHT WE GUARANTEE FREE SEX DATING IN YOUR CITY CLICK THE LINK:

 20. AaronHaige :

  Интересуетесь бизнесом?

 21. where can i buy female viagra sildenafilsildenafil citrate does viagra cause flusing of facewhen does viagra goes generic

 22. viagra vs cialis side effects viagra generic does cigna cover viagrawhat csn u eat when taking viagra

 23. viagra pill what does it dowhy cants you just take alphaxl before intercourse like viagra canadian generic viagra where to buy viagra or cialis

 24. uses for viagra female viagra free viagra tabletswhat is the work of viagra tablet

 25. can you take half dose of viagra and take other half later?when will viagra be generic order viagra online viagra more than 4 hours damage

 26. what effect does viagra have on blood vesselswhat color are viagra pills buy sildenafil uk viagra samples free pfizer

 27. viagra in mineral wellswhat is the cost of viagra at walmart sildenafil 20 mg brand name is 2 year old viagra still goodbest viagra coupon

 28. ya mama sonugle even her dildo need viagra viagra pill cost canada where to.get girl viagrareddit do you list viagra on denta forms

 29. female viagra reddit buy viagra super active english movie about putting viagra in the village water supply

 30. why do guys use viagra where can you buy female viagra pill how easy get viagra prescription from your doctor

 31. viagra and 5 hour energy how much is generic viagra in mexico ВїquГ© contraindicaciones tiene el viagra?

 32. when should viagra calm down best canadian pharmacy generic viagra viagra generic couponwhich country makes bristol myers generic viagra

 33. online pharmacy ezzz viagramakers of viagra price of viagra in australia what happen to guys who dont need viagrawhat is normal dosage viagra

 34. which is better cialis or viagra?what viagra looks like viagra 100 mg best price how much is viagra without insurancehow to order viagra online

 35. viagra blood pressure medicationviagra doesn t work sildenafil 25 mg tablet price when viagra and cialis doesn’t work

 36. how many viagra should i takewhat is the basic viagra dose viagra china sympathetic mom helps son with viagra problemhow much is a prescription of viagra

 37. does expired viagra work buy cheap viagra online australia how often can i use viagra

 38. viagra for bph viagra for women otc what store to get viagrawhy was viagra invented

 39. viagra maximum dosage buy generic viagra 100mg what drinks works like viagra

 40. how much does military spend on viagra order viagra in the us why was viagra fundedcheep viagra

 41. viagra with cialscenforce viagra sildenafil tablets uk viagra how long to take before effects

 42. #impotus viagra viagra capsule want to buy viagra an painpills online from canadian pharmacydoes viagra make you horny or just get it up

 43. does tricare cover viagra buy viagra montreal is generic viagra safe

 44. where to get a free sample of viagra sildenafil india paypal what happens when you take viagra without eddo women like men who take viagra

 45. how safe is viagrahow long does flushing from viagra last viagra coupon discount how to make viagra stringsviagra cost walgreens

 46. female viagra effectshow long to wait after taking viagra? viagra pills 50 mg no script viagrais viagra bad for young people

 47. what age to take viagraon a 73 year old man what would make viagra not work cheap generic viagra free shipping viagra torture

 48. 30 mg cialis safemaximum dosage of tadalafil cialis pricing maximum dosage of tadalafil

 49. where can i get real viagra online penis pills sildenafil 50mg ukbuy viagra online europe

 50. viagra rx coupongeneric viagra online 25mg female viagra pills sildenafil cost

 51. canada viagrageneric viagra online in canada viagra cost per 100mg pill viagra purchase buy

 52. sildenafil in usaviagra low price penis pills viagra tablet price in singaporeviagra coupon discount

 53. buy female viagra nzbuy viagra us pharmacy viagra pills price cheap viagra canada free shippingonline sildenafil

 54. viagra how to sex pills sildenafil australia onlineviagra 20 mg cost

 55. where can i buy generic viagra in canada ed pills that work better than viagra can you buy viagra onlinehow to get viagra online

 56. your great writing, have a nice evening!

 57. sildenafil 40 mg penis pills buy brand viagra cheap

 58. DavidBig :

  Sochi Charter – Прокат (фрахтование/аренда) яхт Сочи

  http://doski-online.ru/ad3571929981.html

 59. how to purchase viagra viagra tablet how to buy viagra online canadabuy real viagra online no prescription

 60. DavidBig :

  Sochi Charter – Аренда яхт и катеров в Сочи от 4000 руб

  http://yellowpages.vsego.ru/vodno-motornie_klubi/60955.html

 61. where can i buy viagra in canada viagra tablets for men best price genuine viagra

 62. sildenafil india brand name viagra tablets sildenafil uk 100mghow to buy viagra safely online

 63. viagra capsule online ed pills sildenafil online no prescriptionbuy viagra medicine online india

 64. genuine viagra online usa viagra buy generic viagra online paypalcost of sildenafil in india

 65. Церемониальный сайт Джойказино активно привлекает гемблеров с помощью разнообразия азартных развлечений. Для платформе представлено более 2000 слотов от известных провайдеров софта, а также живые дилеры, столы, видео покеры и ставки на спортивные события. Перейти на сайт: https://atlantis-ren.ru Получите бонус при регистрации БОНУС 500$ + 225 ФРИСПИНОВ

 66. Свежий Промо-код хБет на 2021 год перейти на сайт

 67. Горячий Промо Код Один Икс Бет на 2021 год перейти на сайт

 68. Промокод 1хБет на 2021 перейти на сайт

 69. Безграничный Промо-код 1x Bet на 2021 перейти на сайт

 70. Бонусный Промо-код 1 хБет на Бесплатную Ставку перейти на сайт

 71. Новый Промо-код 1 Икс Бет для Регистрации перейти на сайт

 72. Безграничный Промо-код 1х Бет 2021 перейти на сайт

 73. Действующий Промо Код 1 xBet на Сегодня перейти на сайт

 74. Бонусный Промо Код Один Икс Бет 2021 перейти на сайт

 75. Актуальный Промокод 1 Икс Бет на Сегодня перейти на сайт

 76. WilliamExole :

  Заходи и выбери себе девочку! :0)
  Самые горячие знакомства

 77. Новый Промокод хБет для Регистрации перейти на сайт

 78. Ix Bet Promo Code go to the site

 79. Onexbet Promo Code go to the site

 80. 1XBET Free Code go to the site

 81. 1XBET Coupon Code Apk go to the site

 82. XBET No Deposit Bonus go to the site

 83. 1XBET Promo Code Check go to the site

 84. 1XBET Promo Code Check go to the site

 85. Promo Code In 1XBET go to the site

 86. Ptevengep :

  Рабочий Промо-код 1хБет на Бесплатную Ставку перейти на сайт: nike-oil

 87. Ptevengep :

  Надежный Промо-код Икс Бет на 2021 перейти на сайт: metodika

 88. Ptevengep :

  Свежий Промокод 1 хБет на Ставку перейти на сайт: adslgr

 89. Ptevengep :

  Надежный Промо-код Икс Бет 2021 перейти на сайт: school-education

 90. Ptevengep :

  Промокод 1 хБет на Фрибет перейти на сайт: seaward

 91. Ptevengep :

  Актуальный Промо-код 1 xBet на Ставку перейти на сайт: sdkrussia

 92. MEET HOT LOCAL GIRLS TONIGHT WE GUARANTEE FREE SEX DATING IN YOUR CITY CLICK THE LINK:
  FREE SEX

 93. Ptevengep :

  Официальный Промо-код Один Икс Бет 2021 перейти на сайт: micon

 94. Ptevengep :

  Бонусный Промокод 1 Икс Бет на 2021 перейти на сайт: liblermont

 95. Ptevengep :

  Бонусный Промо Код Один Икс Бет при Регистрации перейти на сайт: umap

 96. Ptevengep :

  Надежный Промо Код 1x на 2021 год перейти на сайт: hosdom

 97. Ptevengep :

  Промокод 1 xBet на 2021 перейти на сайт: kemrccs

 98. Ptevengep :

  Актуальный Промо Код 1x 2021 перейти на сайт: kovalska-logistic

 99. Ptevengep :

  Рабочий Промо Код 1 Икс Бет на 2021 перейти на сайт: whitephotoschool

 100. Ptevengep :

  Рабочий Промо-код 1xBet на Сегодня перейти на сайт: rvktex

 101. Ptevengep :

  Актуальный Промо-код xBet 2021 перейти на сайт: hobby-live

 102. Ptevengep :

  Действующий Промокод Икс Бет на Бесплатную Ставку перейти на сайт: paralet

 103. Ptevengep :

  Официальный Промо-код Икс Бет на Ставку перейти на сайт: nonnagrishaeva

 104. Ptevengep :

  Горячий Промокод 1 Икс Бет 2021 перейти на сайт: zamok-klub

 105. Ptevengep :

  Надежный Промо-код 1x Bet на Бесплатную Ставку перейти на сайт: hdmedia

 106. Ptevengep :

  Надежный Промо-код 1xBet на Фрибет перейти на сайт: avtodia

 107. Ptevengep :

  Рабочий Промо-код 1x Bet на Сегодня перейти на сайт: dusterclub

 108. Ptevengep :

  Надежный Промокод Один Икс Бет на Фрибет перейти на сайт: medenta

 109. Ptevengep :

  Свежий Промокод xBet на Бесплатную Ставку перейти на сайт: vip-barnaul

 110. Donaldadord :

  надувные матрасы интекс

  каркасные бассейны INTEX

 111. Ptevengep :

  Безграничный Промокод 1x на 2021 перейти на сайт: finar

 112. Donaldadord :

  надувные матрасы интекс

  надувные матрасы intex

 113. Ptevengep :

  Бесплатный Промо-код 1 Икс Бет на Фрибет перейти на сайт: areal-avto

 114. Ptevengep :

  Промо Код хБет для Регистрации перейти на сайт: lebo

 115. Ptevengep :

  Действующий Промокод 1хБет на Бесплатную Ставку перейти на сайт: avrora

 116. Действующий Промо Код хБет для Регистрации промокоды один икс бет

 117. Бонусный Промокод 1хБет на Сегодня бесплатный промо код на 1xbet

 118. Официальный Промо-код 1 xBet на 2021 год 1 икс бет промокод

 119. Рабочий Промокод хБет на 2021 промокоды один икс бет

 120. Официальный Промокод Икс Бет 2021 промокод икс бет

 121. Бесплатный Промо-код 1 xBet 2021 промокод на икс бет

 122. Derekhen :

  “Next time I read a blog, Hopefully it doesn’t fail me just as much as this particular one. I mean, I know it was my choice to read, nonetheless I actually believed you’d have something helpful to talk about. All I hear is a bunch of complaining about something that you could possibly fix if you weren’t too busy seeking attention.”
  נערות ליווי

 123. Набор игровой hot wheels вулкан ftd61 купить Джойказино Регистрация Онлайн

 124. Derekhen :

  “I needed to thank you for this wonderful read!! I definitely loved every bit of it. I have got you bookmarked to look at new stuff you postÖ”
  https://israelnightclub.com/נערות-ליווי-בתל-אביב/

 125. Играть в игру король покера 2 Бонусы Vavada Vavadark Com

 126. With the assistance of the promotions that Karamba is offering, punters can make everyone’s betting a lot
  much more fruitful.

 127. Скачать казино азино 777 Бонус Frank Casino

 128. Crochet bags, hats, home decor, handmade accessories https://www.etsy.com/shop/AnnaGriHandmade

 129. Безграничный Промо-код 1x Bet на Бесплатную Ставку http://kohmaclinic.ru/wp-content/pages/1hbet_bonus_pri_registracii_2020.html

 130. Бесплатный видеочат для анонимного общения с незнакомцами с чатрулекткой и автоматическим переводом это видео чат рулетка без ограничений. http://rt.ruletka18.com

 131. Девушки хотят пообщаться с тобой в эрочате прямо сейчас! Заходи в эротический чат и смотри лучшие эрошоу без регистрации и абсолютно бесплатно! http://rt.ruletka18.com

 132. Видеочат рулетка: чат бесплатно. Общение – самая большая ценность для современного Видеочат рулетка объединяет тысячи пользователей, и в этом его главная ценность. http://rt.chatrulet-18.com

 133. Cлучайный видео чат с девушками, вроде неплохой. Проблема всех видео чатов заключается том, что пользователя могут записать на. http://rt.chat-ruletka-18.com

 134. Промокод мелбет при регистрации https://t1p.de/73j8

 135. Промокод мелбет при регистрации Промокод Melbet 2021

 136. Действующий Промокод На Бетвиннер http://bestaff.ru/includes/pages/betwinner_promokod_25000.html

 137. Melaevengep :

  Что Дает Промокод В Бетвиннер

 138. Robertmox :

  Регистрация на гидра Гидра зеркало занимает не больше минуты. Но не забудьте запомнить данные от аккаунта для повторного входа в маркетплейс.

 139. RogerwOrie :

  ivermectin cream for humans durvet ivermectin ivermectin granules

 140. Victorquids :

  Doctor is an lettered title that originates from the Latin oath of the unaltered spelling and meaning.] The term is at an agentive noun of the Latin verb docere ?ke?r?] ‘to guide’. It has been habituated to as an visionary title in Europe since the 13th century, when the prime doctorates were awarded at the University of Bologna and the University of Paris.

  Having turn established in European universities, this custom spread all the world. Contracted “Dr” or “Dr.”, it is employed as a designation in place of a woman who has obtained a doctorate (e.g., PhD). In multifarious parts of the era it is also used by way of medical practitioners, regardless of whether they convoke a doctoral-level degree.

 141. DouglasDwets :

  A debutant actor Jay and his co-star Tara, an established actress, and a diva, tumble in relish on the sets of their film. Come what may, Tara is submit to unify David, a area tycoon and a bureaucrat who is also the producer of the movie. Twenty years later, Jay is a mature big superstar but is even in taste for with Tara and decides to travel to Lisbon to explanations to her in regard to something he did in the past. In the end, Jay finds that he has a daughter with Tara and that she has been also living a dual spark of life with her store pining over Jay.
  https://www.bonanza.com/users/49908922/profile

 142. BrianDyeri :

  Born in Beirut and raised in Toronto, Reeves began acting in playhouse productions and in telly films ahead of making his best haze come out in Youngblood (1986). He had his breakthrough r“le in the science fiction comedy Folding money & Ted’s Excellent Adventure (1989), and he later reprised his role in its sequels. He gained praise looking for playing a hustler in the self-reliant theatre My Own Private Idaho (1991), and established himself as an conduct idol with leading roles in Verge Frustrate (1991) and Alacrity (1994).

  http://images.google.com.vn/url?q=https://en-cocaine.com/

 143. Купить керамические обогреватели в Украине http://casper.net.ua/venev-zagadochnyj-i-interesnyj.html

 144. Viagra :

  Buying Chloramphenicol

 145. Where Can I Buy Propecia Tablets