Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

У Київметробуді хотіли привласнити гроші на метро до Виноградаря – ГПУ

By   /  17 Січня, 2020  /  1 Comment

    Print       Email

В Офісі Генпрокурора заявили, що банківські рахунки компанії заарештували, щоб запобігти розкраданню грошей, призначених на будівництво нових станцій метро.


Банківські рахунки Київметробуду були заарештовані Печерським райсудом Києва, щоб запобігти привласненню грошей на будівництво ділянки лінії метро від станції Сирець до житлового масиву Виноградар.

Про це повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора в п’ятницю, 17 січня. 

“16 січня 2020 року клопотанням Офісу Генерального прокурора слідчий суддя Печерського районного суду Києва наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ВАТ Київметробуд і його відокремлених підрозділів. Це зроблено в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ВАТ Київметробуд і підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств при будівництві ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції Сирець на житловий масив Виноградар з електродепо в Подільському районі Києва”, – заявили у Генпрокурора. 

Також в Офісі Генпрокурора розповіли, що звернуться до суду з клопотанням про передачу цих коштів в АРМА “з можливістю виплат на будівництво метрополітену під контролем держави”.

    Print       Email

1 Comment

  1. […] Раніше повідомлялось, що у Київметробуді хотіли привласнити гроші на метро до В…. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →