Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

У Коломойського відсудили 100 млн у справі Привату

By   /  21 Січня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Господарський суд Львівської області прийняв нове рішення у справі про рефінансування ПриватБанку, повідомляє прес-служба НБУ.


Так, суд в повному обсязі задовольнив позов Національного банку України про звернення стягнення на предмет іпотеки Дніпрометалсервіс.

За інформацією регулятора, у вересні 2014 року компанія Дніпрометалсервіс (пов’язана з екс-власником ПриватБанку Ігорем Коломойським) надала Нацбанку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 000 кв. м і вартістю понад 100 млн грн як заставу за кредитом рефінансування, який надавався ПриватБанку до націоналізації.

Зазначається, що оскільки Дніпрометалсервіс не виконав взятих на себе зобов’язань майнового поручителя ПриватБанку, НБУ в травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна.

16 січня суд задовольнив позов Нацбанку в повному обсязі.

Як повідомляють в НБУ, в цілому суди прийняли 24 рішення на користь Нацбанку про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млн грн. 18 рішень набули законної чинності, виконавчі документи за ними направлені в органи Державної виконавчої служби для примусового виконання.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

Read More →