Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Україна впала в рейтингу сприйняття корупції

By   /  23 Січня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

За підсумками минулого року Україна за рівнем сприйняття корупції відкотилася до показників 2017 року.


За підсумками 2019 року Україна опустилася на 126 місце (120-е в 2018 році) в рейтингу Індексу сприйняття корупції для 180 країн світу, який щорічно складає організація Transparency International. Про це йдеться в доповіді, опублікованій в четвер, 23 січня.

Перше місце ділять Данія і Нова Зеландія – вони набрали по 87 балів зі 100. Останні місця дісталися Південному Судану і Сомалі (12 і 9 балів відповідно).

Україна опинилася у другій половині рейтингу, серед країн з високим рівнем корупції: у неї – 30 балів, (в минулому році – 32 бали). Таким чином, Україна повернулася на позиції 2017 року.

На даному рівні сприйняття корупції також виявилися Киргизстан, Джибуті, Азербайджан. Росія зайняла 137 місце, набравши 28 балів зі 100.

Індекс сприйняття корупції Transparency складається на підставі опитувань експертів та підприємців, які щорічно проводять Світовий банк, американські Freedom House і Global Insight, німецький фонд Bertelsmann, британська Economist Intelligence Unit, швейцарський Міжнародний інститут розвитку бізнесу та інші.

Ці дослідження аналізують інвестиційні ризики, свободу слова, рівень життя, але так чи інакше зачіпають питання корупції.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

Read More →