Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

СБУ заявила про розкрадання коштів на будівництві метро на Виноградар

By   /  12 Лютого, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Силовики розслідують безпідставне розміщення 1,7 млрд грн на депозитних рахунках в банку, що дозволило зацікавленим особам отримати 139 млн грн відсотків.


У Києві СБУ викрила механізм розкрадання бюджетних грошей, виділених на будівництво метро на Виноградар. Про це повідомляє прес-служба СБУ в середу, 12 лютого.

Силовики провели обшуки в КП Київський метрополітен, ВАТ Київметробуд, в їхніх структурних підрозділах, в АБ Укргазбанк і його відділеннях, а також за місцем проживання посадових осіб організацій.

Співробітники СБУ вилучили фінансово-господарську документацію, електронні носії інформації, що містять важливі для досудового розслідування відомості.

Правоохоронці досліджують факт можливого заволодіння організаторами механізму бюджетними коштами, виділеними на будівництво метрополітену, в тому числі через безпідставне розміщення 1,7 мільярда гривень на депозитних рахунках в банківській установі. За версією слідства, угода дозволила зацікавленим особам отримати 139 мільйонів гривень за відсотками за депозитом.

“Для запобігання подальшим сумнівним операціям з бюджетними коштами на підставі постанов слідчого судді на банківські рахунки підприємств накладено арешти на більш ніж 2,4 мільярда гривень”, – сказано в повідомленні.

Раніше в ГПУ заявили, що в Київметробуді хотіли привласнити гроші на метро до Виноградаря. В офісі генпрокурора заявили, що банківські рахунки компанії заарештували, щоб запобігти розкраданню грошей, призначених на будівництво нових станцій метро.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

Керівник “Муніципальної варти Києва” їздить п’яним за кермом?

Read More →