Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Користувачі сегвеїв і електросамокатів будуть прирівняні до учасників дорожнього руху.

By   /  20 Лютого, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Народні депутати хочуть прирівняти користувачів персональних електромоторних транспортних засобів на дорозі до погоничів тварин, візників і велосипедистів.


У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №3023 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки окремих категорій учасників дорожнього руху (користувачів персонального легкого електротранспорту, велосипедистів і пішоходів)».

Згідно з проєктом передбачається вести в законодавче поле, яке регулює дорожній рух, поняття «користувачі персонального легкого електротранспорту» – електроскутерів, гіробордів, моноциклів і сегвеїв.

Змінами до закону «Про дорожній рух» передбачено визнання осіб, які користуються електроскутерами, гіробордами, моноциклами та сигвеями, учасниками дорожнього руху: «До учасників дорожнього руху належать водії та пасажири транспортних засобів, пішоходи, велосипедисти, погоничі тварин та користувачі персонального легкого електротранспорту».

При цьому, якщо користувачі персонального легкого електротранспорту ведуть свої транспортні засоби, а не їдуть на них, то прирівнюються до пішоходів, як нині мотоциклісти, коли котять мотоцикли.

У статтю 127 КУпАП пропонують викласти у наступній редакції:
«Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами, користувачами персонального легкого електротранспорту та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин тягне за собою попередження або накладення штрафу до 5 неоподатковуваних мінімумів». Тобто до 85 грн.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →